В наявності

Ортопедичний матрац Magniflex Magni 12

Бренд: Magniflex
Код товару: 771425
56 528грн

Матрац Magniflex Magni 12

Жорсткість: середньої жорсткості. Висота: 28 см. Навантаження на одне спальне місце: до 160 кг. Гарантія від виробника: 24 місяці. Виробник: Magniflex, Італія.

Склад: терморегулюючий чохол - Visco Termo, комфорт шар Soft Touch, Анатомічний шар матеріалу Memoform 2 см, вшитий у чохол матраца, протиковзкий шар, Ізолюючий шар Антикліщ, Анатомічний шар матеріалу Memoform 3 см, ортопедичний шар Elioform 3 см, безпружинний блок ортопедичної піни Elioform - 18 см.

Опис

Матрац Magniflex Magni 12

Матрац Magniflex Magni 12 - озроблений для американського та європейського ринку

Magni 12 поєднує в собі висоту – 28 см, пружну та помірно-жорстку ортопедичну підтримку з ефектом «пружини», а також ідеальний комфорт з високими анатомічними властивостями. Матрац можна охарактеризувати трьома ключовими властивостями – КОМФОРТ – ПІДТРИМКА – ПРУГІСТЬ.

Забезпечує природне фізіологічне положення хребта без зайвого тиску, знімає напругу м'язів і максимально розвантажує міжхребцеві диски.

Рівень підтримки хребта – комфортна підтримка поперекового відділу хребта та анатомічна підтримка грудного відділу. Завдяки своїм властивостям комфорту, матрац є одним із лідерів продажів у США та Європі.

Помірний анатомічний та високий ортопедичний ефекти, у поєднанні з терморегулюючими властивостями чохла, роблять цей матрац ідеальною системою комфортного сну та відпочинку.

Матерiали матраца Magniflex Magni 12

Материал EliosoftУмеренно жесткая ортопедическая пена Elioform в виде моноблока, служит своего рода несущей основой матраса и обеспечивает идеальный ортопедический эффект для всех отделов позвоночника. Пена Eliosoft обладает высокой несущей способностью (до 160 кг на спальное место) и идеальной воздухопроводностью, рассеивает влажность тела человека и участвует в процессе терморегуляции.

М'який анатомічний матеріал з ефектом пам'яті Memoform забезпечує досить високий рівень комфорту та знижує зворотний тиск на тіло людини.

Материал MemoryПіна Memoform висотою 2 см, вшита прямо в чохол матрац (з одного боку), що дозволяє максимально відчувати високий комфорт та чутливу анатомічну підтримку.

Magni 12 не м'який і не жорсткий, але з високим рівнем комфорту саме такі відчуття подобаються більшості користувачів.

Матрац Magni 12 рекомендований людям, які люблять комфортну ортопедичну підтримку помірної жорсткості та анатомічним комфортом без зайвої м'якості. Незалежно від зростання і ваги людини, матрац забезпечує правильне фізіологічне становище хребта без зайвого тиску, підтримка в ділянці поперекового відділу комфортна і помірно жорстка. Такий рівень підтримки та комфорту забезпечує ідеальне розвантаження міжхребцевих дисків та м'язового корсету. На цьому матраці комфортно та зручно спати як у положенні на боці, на спині та на животі. Матрац рекомендований користувачам різного віку, зростання та ваги, оскільки використання пінного блоку робить цей матрац універсальним.

Переваги матраца MAGNI 12

  • Здатність матраца забезпечити ортопедичний та анатомічний ефект
  • Виготовлений в Італії (реєстр італійських виробників)
  • Наявність сертифікатів ЄС з безпеки
  • Високе вагове навантаження на спальне місце
  • Відсутність клейових сполук (завдяки моноблочності)
  • Щільний матрац помірної жорсткості з комфортною підтримкою хребта
  • Конструкція матраца – комбінування різних матеріалів + чохол з «глибоким прошивкою» дає ефект присутності легкого пружності
  • Поєднання ортопедичної піни ELIOFORM з анатомічною піною MEMOFORM забезпечує ідеальну підтримку фізіологічних вигинів хребта (особливо в поперековому відділі), без зайвої жорсткості
  • Безпружинний блок ортопедичної піни ELIOFORM та анатомічний шар матеріалу MEMOFORM 2см, вшитий у чохол матраца + 3 см MEMOFORM у блоці – знижує зворотний тиск, забезпечує оптимальний комфорт для сну
  • Терморегулюючий чохол (тканина Viscosa) для створення комфортного мікроклімату на поверхні матраца

Завдяки унікальній мембрані виготовленої за принципом мембрани Gore Tex наматрацник ніяк не знижує терморегулюючі властивості чохла, а також не впливає на ортопедичний та анатомічний. ефект матраца. Структура мембрани зроблена таким чином, що через мікропору вільно циркулює повітря, а волога затримується і залишається на поверхні не проникаючи всередину.

Характеристики
Тип матраца
Безпружинні матраци, Матраци з пам'яттю
Жорсткість
середньої жорсткості
Висота матраца
28 см
Навантаження на 1 спальне місце
до 160 кг
Чохол матраца
Терморегулююча тканина Visco Termo
Зйомний чохол
Матраци з НЕзйомним чохлом
Ефект "Зима-Літо"
з чохлом Клiмат-Контроль
Ціновий сегмент
Преміум
Країна виробник
Iталiя
Гарантія
2 роки
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід