В наявності

Ортопедичний матрац Magniflex Abbraccio

Бренд: Magniflex
Код товару: 771429
29 387грн

Ортопедичний матрац Magniflex Abbraccio

Жорсткість: середньої жорсткості. Висота: 25 см. Навантаження на одне спальне місце: до 160 кг. Гарантія від виробника: 24 місяці. Виробник: Magniflex, Італія.

Склад: терморегулюючий чохол - Visco Termo, комфорт шар Soft Touch, Анатомічний шар матеріалу Aquabreeze 5 см, протиковзкий матеріал, Ізолюючий шар Антикліщ, безпружинний блок ортопедичної піни Elioform - 16 см.

Опис

Матрац Magniflex Abbraccio

Ортопедичний матрац Magniflex Abbraccio поєднує у собі комфортну м'якість перини та пружну ортопедичну підтримку для максимально правильного положення хребта без зайвого тиску. Комфорт і відчуття системи сну AQUABREEZE не схожі на жоден з матраців, що раніше вироблялися фабрикою. М'якість і водночас пружна щільність, що відчуваються всім тілом, досягнута за рахунок використання нової піни AQUABREEZE. Матрац поєднує в собі дві абсолютно протилежні властивості – комфортний анатомічний ефект та щільно-еластичну ортопедичну підтримку. Використання другої сторони матраца пропонує Вам відчуття помірного комфорту без зайвого тиску з легким відчуттям пружності. За звичною шкалою градації матраців за комфортом – жорсткий, помірний, м'який – ця модель знаходиться посередині між помірним та м'яким комфортом. Ідеальний варіант зрозуміти відчуття від цього матраца – це полежати на ньому. Матрац ABBRACCIO універсальний - він підходить для сну на спині, на боці та на животі.

Відчуття від матраца ABBRACCIO можна охарактеризувати трьома ключовими властивостями – МАКСИМАЛЬНИЙ КОМФОРТ – ЕЛАСТИЧНІСТЬ – ПРУГА ЩІЛЬНІСТЬ

Матрац забезпечує природне фізіологічне положення хребта без зайвого тиску, знімає напругу м'язів і максимально розвантажує міжхребцеві диски. Високий анатомічний ефект забезпечує безперешкодний струм крові та лімфи, не порушує іннервацію м'яких тканин та суглобів.

Матеріали, що використовуються у виробництві матраца Magniflex Abbraccio

Материал EliosoftПіна Elioform - основа матраца, яка зроблена у вигляді монолітної плити висотою 16 см із надпружної піни з додаванням латексу. Таке поєднання матеріалів підвищує еластичність наповнювача, а також збільшує його зносостійкість, завдяки чому протягом усього терміну експлуатації виключено деформацію та просідання. Elioform - один з кращих наповнювачів, що забезпечують ідеальну ортопедичну підтримку, рівномірно розподіляючи вагу, знімаючи напругу з м'язів і мінімізуючи тиск на судини. Важливою особливістю піни є її мікропориста структура, яка дозволяє повітря безперешкодно циркулювати. Таким чином, наповнювач «дихає», не накопичуючи пил та неприємні запахи, виводить зайву вологу, перешкоджає розвитку цвілі та грибка.

Незнімний чохол матраца виконаний із застосуванням технології терморегуляції Viscoterm Comfort. Тканина невибаглива у догляді, не стирається і не втрачає колір з часом. Чохол зсередини має глибоку прошивку анатомічною фіброю SoftTouch (2 см з одного боку) та піною Memosoft (2 см - з іншого боку), яка надає додаткову м'якість поверхні без шкоди ортопедичним властивостям виробу.

Структура самої тканини в тандемі з матеріалами стібки забезпечує чудову терморегуляцію, створюючи ідеальний мікроклімат для сну незалежно від навколишньої температури.

Піна Aquabreeze – інноваційна розробка торгової марки Magniflex. На відміну від інших ортопедичних пін, які під час виготовлення нагріваються, поліуретан для Aquabreeze обробляється гарячою парою. Це унікальна система сну, яка забезпечує затишок, м'якість, комфорт, коригуючи жорсткість основи. Щільна, але еластична піна має ефект «пам'яті», ідеально підлаштовуючись під вигини тіла. Вона повітропроникна, гіпоалергенна і забезпечує хорошу терморегуляцію.

Унікальні властивості піни Aquabreeze

aquabreezeПіна Aquabreeze має властивості піни з ефектом пам'яті, а саме знімає та зменшує зворотний тиск на тіло людини . За відчуттями вона щільна, але при цьому гнучка та еластична. Основна характеристика цієї піни – анатомічна піна з ортопедичним еластичним ефектом Ці властивості досягаються за рахунок спінювання матеріалу пором, а не просто нагріванням. Осередки відкриті і мають відносно рівномірну форму.

Висока щільність піни, здавалося б, повинна робити її досить жорсткою і відповідно забезпечувати жорсткий комфорт при мінімальному анатомічному ефекті, але існує ще один параметр піни, який має важливе значення для визначення комфорту – це компресія. Піна Aquabreeze має низьку компресію при високій щільності – така технологія забезпечує матеріалу високий анатомічний ефект, а отже, і високий комфорт зі зменшенням зворотного тиску на тіло людини.

Високий анатомічний ефект при мінімальному використанні піни з ефектом пам'яті забезпечує зняття зворотного тиску на тіло людини. Відчуття м'якості та комфорту забезпечують спокійний сон без частої зміни положення тіла та відсутності ефекту «затікання» кінцівок. Комбінація матеріалів у матраці та еластичність піни Aquabreeze у поєднанні з ортопедичною піною Elioform забезпечують правильне фізіологічне положення хребта під час сну на спині, на боці або на животі.

aquabreezeВідкриті осередки піни Aquabreeze забезпечують ще один важливий параметр комфорту та якості матеріалу – повітроводність та безперешкодну циркуляцію повітря. Ця властивість безпосередньо пов'язана зі створенням терморегулюючого ефекту, який у поєднанні з чохлом Viscoterm Comfort створює ідеальний мікроклімат для сну та відпочинку.

Переваги матраца Abbraccio

 • Здатність матраца забезпечити ортопедичний та анатомічний ефект
 • Анатомічний матеріал забезпечує високий рівень комфорту
 • Терморегулюючий чохол (тканина Viscosa) для створення комфортного мікроклімату на поверхні матраца
 • Унікальні властивості нового матеріалу Aquabreeze®, що має анатомічні властивості, високу еластичність та ортопедичну підтримку
 • Поєднання ортопедичної піни ELIOFORM® з анатомічною піною Aquabreeze® забезпечує ідеальну підтримку фізіологічних вигинів хребта (особливо у поперековому відділі), без зайвої жорсткості
 • Конструкція матраца – комбінування різних матеріалів + чохол з «глибоким прошивкою» дає ефект присутності м'якої перинки із щільною та еластичною підтримкою
 • Матрас двосторонній – можливість вибору різних рівнів комфорту та підтримки
 • Борт матраца з темно-сірої тканини з логотипами Флоренції – для використання матраца на сом'є та ліжкових каркасах – менше схильний до забруднення та затирання
 • Щільний еластичний матрац з комфортною анатомічною підтримкою хребта
 • Універсальність незалежно від ваги та зростання користувача
 • Відсутність клейових з'єднань
 • Високе вагове навантаження на спальне місце
 • Вакуумна упаковка
 • Наявність сертифікатів ЄС з безпеки
 • Виготовлений в Італії (реєстр італійських виробників)
Характеристики
Тип матраца
Безпружинні матраци, Матраци з пам'яттю
Жорсткість
середньої жорсткості
Висота матраца
25 см
Навантаження на 1 спальне місце
до 160 кг
Чохол матраца
Терморегулююча тканина Visco Termo
Зйомний чохол
Матраци з НЕзйомним чохлом
Ефект "Зима-Літо"
з чохлом Клiмат-Контроль
Ціновий сегмент
Преміум
Країна виробник
Iталiя
Гарантія
2 роки
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід