Італійські матраци Magniflex

Знайдено: 1 - 7 серед 7 товарів
21 332грн

29 387грн

19 380грн

18 910грн

67 903грн

59 360грн

56 528грн

Ортопедичні матраци Магніфлекс в Києві

Матраси Magniflex - чудовий зразок висококласної європейської продукції, це матраци, що мають більш ніж 50-річну історію, бренд, що постійно підтверджує свою якість у 45 країнах світу. Матраци комплектуються матеріалами, що пройшли суворий контроль якості і мають усі необхідні сертифікати, які підтверджують їхню гіпоалергенність та повну безпеку в побуті.

Одним із секретів популярності є власні розробки дослідницьких лабораторій Магніфлекс. Всі товари проходять суворе тестування наповнювачів і комплектуючих, для того щоб гарантувати міцність і якість готових виробів, крім того ведеться постійна робота над новими проектами - це матраци, які володітимуть високою конкурентоспроможністю через вміст у них природних, екологічно чистих компонентів. >

Матраци Magniflex мають особливі чохольні тканини, які піддаються спеціальній обробці з метою запобігання росту бактерій, пилових кліщів та грибкових інфекцій.

Безпружинні матраци випускаються у вакуумній упаковці, купуючи матрац Magniflex у вигляді скрученого рулону, споживач може бути впевнений у тому, що придбав бездоганну та гігієнічно упаковану продукцію. Така форма випуску зменшує ймовірність нанесення шкоди стінам або меблям при занесенні матраца в приміщення. Після розкриття упаковки матрац дуже легко розкривається, досить просто потягнути за петлі, він розкрутиться і набуде свого повного розміру протягом декількох хвилин.

Матраци Магніфлекс - комфортний сон!

Ми живемо на великій швидкості, поспішаємо все встигнути - робота, транспорт, стреси, втома, і на відпочинок часу залишається зовсім небагато. Здоровий повноцінний сон здатний творити чудеса і дарувати сили на майбутній день, але чи знаєте Ви, що якість нічного відпочинку залежить і від того яке спальне місце ми вибрали?

Зробити правильний вибір – це життєва необхідність для комфортного та повноцінного відпочинку. Матрац Магніфлекс здатний забезпечити рівне положення спини, крім того попередити можливу алергічну реакцію, зменшити вплив стресів та втоми та навіть вирішити проблеми, пов'язані з хворобами хребта.

Безпружинні матраци наділені чудовими характеристиками, вони еластичні, мають високі ортопедичні властивості, легкі в експлуатації та транспортуванні, гігієнічні та довговічні. Високий ступінь абсорбції матеріалів наділяє здатністю розподіляти тепло людського тіла, такі матраци можуть пропускати повітря, запобігають появі грибків та бактерій, що позитивно позначається на гігієнічних якостях готової продукції. Люди, які схильні до різних алергічних реакцій, можуть сміливо вибирати їх, не боячись за своє здоров'я та самопочуття.

Основний матеріал: латексна піна, Eliosoft, Elioform, Waterlatex, матеріали нового покоління з ефектом пам'яті - Memoform, тонке вовняне волокно, бавовна. Унікальні чохли просочуються антимікробним та антигрибковим захистом. Усі складові матеріали здатні забезпечити ідеальне положення хребта, вони не піддаються деформації та доступні широкому колу споживачів.

Одним із наповнювачів, який наділяє підвищеним комфортом та здатністю чуйно реагувати на зміни температури навколишнього середовища, є тонка мериносова шерсть. Давно доведено, що натуральна вовна, що благотворно впливає на рецептори шкіри, мають заспокійливу дію, здатні зменшувати болі, викликані захворюваннями кісткової та нервової системи. Для ефекту "Зима-Літо" зі зворотного боку спальну поверхню комплектують настилом з чистого бавовни, що забезпечує необхідний контроль температури та вологості у літній період. Для того, щоб сон був комфортним протягом круглого року, незалежно від кліматичних змін, достатньо перевертати матрац Magniflex на відповідну сторону.

Екологічно чистий матеріал Waterlatex має високі гігієнічні показники, забезпечують середній ступінь жорсткості. Вони підходять людям середнього та похилого віку, особливо рекомендовані жінкам, які чекають на народження малюка. Ватерлатекс - це суміш натурального латексу і полімерної піни, що поєднує в собі переваги обох матеріалів. Наявність даного матеріалу гарантує досить пружну підтримку хребту, не піддається деформації, має великий рівень комфорту, має високий ортопедичний ефект.

Матраци з Меморі можуть суттєво зменшити неприємні відчуття при болях у хребті, суглобах, шийних хребцях, які благотворно впливають на циркуляцію крові.

Eliosoft - високотехнологічний матеріал, що наділяє чудовими анатомічними властивостями. Він пористий, дуже гігієнічний,   здатний вбирати і рівномірно розподіляти вологість, крім того, може підтримувати необхідний рівень жорсткості.

Кращі моделі компанії "Магніфлекс" представляє інтернет-магазин матраців MatrasLux.ua. Ви зможете переглянути весь асортимент не виходячи з дому за допомогою Інтернету або зв'язатися по телефону з нашими консультантами, які докладно дадуть відповіді на всі питання, що Вас цікавлять. Сподіваємося, наші поради здатні вплинути на Ваш вибір і допоможуть прийняти правильне рішення при покупці.