Подушки та ковдри

Знайдено: 1 - 3 серед 3 товари
1 500грн

551грн

502грн

Купити ортопедичну подушку для сну

Третю частину життя людина проводить уві сні, не рахуючи часу, коли ми просто відпочиваємо. Не дивно, що вчені проводять активні дослідження та розробки ортопедичних подушок для сну. Залежно від правильності положення шиї під час сну, залежить, наскільки здоровим і підбадьорливим буде ваш сон. Якщо вибір буде зроблено неправильно, то м'язи шиї не зможуть до кінця розслабитися, що викличе порушення кровообігу. Ось чому важливо вибрати та купити найкращу ортопедичну подушку! На сьогодні різноманітність форм та розмірів цієї продукції дозволяє кожній людині вибрати для себе ідеальний варіант.

Існує невірна думка, що ортопедичні подушки показані лише тим, хто має проблеми з опорно-руховим апаратом, але це кардинально не так. Такі відгуки про ортопедичну подушку не вірні. Цей вибір скоріше служить профілактикою захворювань та незамінним оптимізатором сну. Наповнювачі абсолютно безпечні для всіх, включаючи алергіків. Хороша пропускна здатність матеріалу виключає скупчення пилу та розмноження бактерій усередині, що позбавить вас від нападів кашлю та нежиті, які ви могли відчувати при використанні старих пір'яних подушок.

Ортопедичні подушки з ефектом пам'яті

Головним параметром при виборі є ваші уподобання. Залежно від улюбленої комфортної пози ви можете зупинитися на постійній формі або тій, яка може змінюватись в залежності від впливу на неї. Найбільш поширеними вважаються подушки з Memory. У ролі наповнювача виступає піна, яка набуває форми голови людини, і підтримує шию в правильному положенні протягом усіх фаз сну. Люди, які вважають за краще спати на спині, обов'язково порадіють відчуттю комфорту та бадьорості після відпочинку. Ви не відчуєте болю або дискомфорту, якщо будете вести правильний спосіб життя і регулярно використовувати якісне спальне приладдя. Вони зазвичай складаються з одного або кількох валиків, розроблених з урахуванням анатомічних особливостей тіла дорослої людини. Дуже важливо купити ортопедичну подушку, тому що тут великий вибір за доступними цінами. Запам'ятайте, що будова подушок для дітей та дорослих може відрізнятися.

У нашому магазині є ортопедичні подушки гарної якості для всієї родини. Таке придбання не лише подарує бадьорість та працездатність на весь день, а й убереже шийні відділи хребця від багатьох небезпечних захворювань, серед яких остеохондроз.