В наявності

Ортопедичний матрац Magniflex Vitale Naturale

Бренд: Magniflex
Код товару: 771451
21 332грн

Ортопедичний матрац Magniflex Vitale Naturale

Жорсткість: середньої жорсткості. Висота: 21 см. Навантаження на одне спальне місце: до 160 кг. Гарантія від виробника: 24 місяці. Виробник: Magniflex, Італія.

Склад: терморегулюючий чохол - Bamboo fiber Comfort, анатомічна піна Memoform - 2 см (вшита у чохол, з одного боку), комфорт шар Hypoallergenic fiber – 1 см, ізоляційна тканина TNT (служить пиловим фільтром і є підкладкою чохла), анатомічна піна Memoform – 3 см, ортопедична піна-основа Elioform - 15 см.

Опис

Новинка від фабрики Magniflex - Vitale Naturale. 4 рівні комфорту в одному матраці - конструкція блоку та знімний чохол, дозволяють моделювати 4 різних рівня комфорту - від помірного до ідеального комфорту. Моделювання комфорту може відбуватися шляхом перевертання матраца, з одного боку, на інший, а також перевертанням внутрішнього блоку щодо чохла. Ця опція дозволяє моделювати комфорт залежно від пори року (взимку - восени ідеальний комфорт, навесні-влітку, коли організм знаходиться в активнішій фазі - помірний комфорт).

Матрац забезпечує природне фізіологічне становище хребта без зайвого тиску, знімає м'язову напругу та максимально розвантажує міжхребцеві диски. Високий анатомічний ефект забезпечує безперешкодний струм крові та лімфи, не порушує іннервацію м'яких тканин та суглобів. Матрац VITALE NATURALE універсальний – він підходить для сну на спині, на боці та на животі, ідеально підходить як підліткам, так і дорослим людям.

Комфортна ортопедична підтримка хребта сприяє максимальному розслабленню м'язового корсету, особливо в поперековому відділі, що важливо для профілактики остеохондрозу та підвищення якості сну.

Матрац VITALE NATURALE можна охарактеризувати чотирма ключовими властивостями:

  • СОН БЕЗ БОЛЮ В ХРЕБТІ
  • МОЖЛИВІСТЬ САМОСТІЙНО МОДЕРЛЮВАТИ РІВЕНЬ КОМФОРТУ
  • КОМФОРТНИЙ ОРТОПЕДИЧНИЙ ПІДТРИМКА ДЗВІЛЬНИКА З АНАТОМІЧНИМ ЕФЕКТОМ
Характеристики
Тип матраца
Безпружинні матраци, Матраци з пам'яттю
Жорсткість
середньої жорсткості
Висота матраца
21 см
Навантаження на 1 спальне місце
до 160 кг
Чохол матраца
Терморегулююча тканина Bamboo fiber Comfort
Зйомний чохол
Матраци зі зйомним чохлом
Ефект "Зима-Літо"
з чохлом Клiмат-Контроль
Ціновий сегмент
Преміум
Країна виробник
Iталiя
Гарантія
2 роки
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід