Немає в наявності

Ортопедичний матрац Take&Go Bamboo Neo White

Бренд: Take&Go Bamboo
Код товару: 77690
Знятий з виробництва

Жорсткість: середня жорсткість ближче до жорсткого. Висота: 20 см. Навантаження на одне спальне місце: до 130 кг. Гарантія від виробника: 18 місяців. Виробник: ЕММ, Україна.

Склад: Знімний чохол "Aero" з волокнами бамбука, анатомічна система White Effect 5D + Memory, ортопедична основа Carbon.

Опис

Віддаєте перевагу якісним і комфортним безпружинним матрацам? Тоді рекомендуємо купити матрац Take&Go Bamboo NeoWhite, який забезпечує ортопедичний ефект за допомогою інноваційних технологій. Пружні компоненти забезпечують підвищений комфорт для сучасних людей, які ведуть активний спосіб життя. М'язи вашої спини та шиї можуть досягти максимального розслаблення, що так необхідно для відновлення сил.

Для досягнення оптимального рівня комфорту використовується анатомічна система White Effect 5D із матеріалом Memory. Вона має унікальну поверхню, поділену на 7 секторів. Ці ділянки розроблені з урахуванням анатомічних особливостей семи відділів опорно-рухового апарату людини. Зважаючи на особливості будови кожної із зон, контурні області забезпечують більш рівномірний розподіл навантаження та правильну адаптацію до поверхні матраца.

Ортопедична основа Carbon є блоком з дуже міцної піни з посиленням в області тазу. Цей компонент дарує матрацу високий рівень наповнення повітрям і дозволяє оптимально підлаштовуватися під вигини хребта і разом з тим надавати надійну підтримку тазу і стегнам. Піна Carbon не зношується, має підвищену еластичність і амортизуючу здатність, що робить її ідеальною ортопедичною основою.

Піна Memory може не тільки запам'ятовувати та відтворювати контури тіла, але й трансформуватися залежно від температури людини. Враховуючи цей параметр, вона може бути більш менш жорсткою.

Гарний і міцний, з знімний чохол "Aero" на 73% складається з екологічно чистих волокон бамбука, які мають антибактеріальні властивості. Еластичність та міцність чохла дуже важлива для тривалості експлуатації. У складі тканини є синтетичні волокна. Зверніть увагу, що по периметру виріб оснащений 3D тканиною, основна її функція забезпечувати вільну циркуляцію повітря всередині матраца Take&Go Bamboo NeoWhite.

Матеріали

матрац з White Effect 5D+Memory

White Effect 5D + Memory - піна з ефектом «пам'яті» Memory. Основні переваги: ​​запам'ятовує контури людини, унеможливлює затікання м'язів, сприяє кровообігу, забезпечує правильне положення тіла під час сну та знімає напругу.

Ортопедична основа в матраці NeoWhite

Ортопедична основа Carbon – дуже міцна піна з посиленням у ділянці таза. Підлаштовується під вигини спини та підтримує у правильному анатомічному положенні, витримує великі навантаження. Особливості: амортизуюча здатність, підвищена еластичність.

чохол - Aero

Aero чохол з волокнами бамбука – на дві третини складається із волокон бамбука. Такий склад дає масу переваг: антибактеріальний ефект, екологічність, насиченість вітамінами (вітамін Е, пектин). По периметру розташована 3D тканина, яка чудово пропускає повітря.

Effect 5D в матраці NeoWhite

Анатомічна система Effect 5D – складається із семи зон, кожна з яких відповідає зоні кістково-м'язової будови людини. "Effect 5D" на 28% комфортніше порівняно з піною з 3D ефектом і на 54% порівняно з піною, у якої гладка поверхня. Може застосовуватися як профілактика захворювань спини. Вона здатна знімати навантаження з судин та сприяти поліпшенню кровообігу в організмі.

Характеристики
Тип матраца
Безпружинні матраци, Матраци з пам'яттю
Жорсткість
середньої жорсткості, ближче до жорсткого
Висота матраца
20 см
Навантаження на 1 спальне місце
до 130 кг
Чохол матраца
Aero - чохол з волокнами бамбука
Зйомний чохол
Матраци зі зйомним чохлом
Ефект "Зима-Літо"
з чохлом Клiмат-Контроль
Ціновий сегмент
Стандарт
Країна виробник
Україна
Гарантія
1,5 роки
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід