В наявності

Ортопедичний матрац Lotos Asana

Бренд: Lotos
Код товару: 774880
6 806грн
5 445грн

Ортопедичний матрац Lotos ASANA купити в Києві

Жорсткість: середня жорсткість ближче до жорсткого. Висота: 23 см. Навантаження на одне спальне місце: до 150 кг. Гарантія від виробника: 3 роки. Рекомендований термін експлуатації: 10 років. Комфортність матраца: висока. Виробник: ЕММ, Україна.

Склад: чохол матраца Lotos Silk Fabric, AntiSlip layer, комфорт шар - Trio-comfort: comfort sense, double sky foam, пружинний блок Pocket Spring Premium PS 5-zone, Air fabric, Protect felt , Support base.

Опис

Lotos ASANA - Ортопедичний матрац підвищеної комфортності - новинка 2024.

Пружинна система - Premium PS 5-zone

Premium PS 5-zone – ортопедична основа пружинного матраца, яка використовується лише в колекції Lotos.

Особливість пружинної системи полягає у використанні пружин pocket spring із збільшеною на 14% висотою (порівняно з незалежними пружинами стандартної висоти). Завдяки цьому досягаються відчуття підвищеної ортопедичної підтримки під час сну. П'ятизональний розподіл пружинного блоку дбає про делікатну підтримку всього тіла сплячої людини від голови до стоп.

Стандартна двоспальна модель матраца (160х200 см) налічує понад 800 шт. пружин pocket spring на кв.

Тканина чохла матраца - Lotos Silk Fabric

Lotos silk fabric – тканина стрейч високої щільності з додатковим оздобленням Real Silk від провідного бельгійського виробника.

М'який, тактильно приємний матеріал, який має властивості терморегуляції, добре поглинає та швидко висихає, міцний на розрив.

Завдяки фінішній обробці тканина має привабливість і комфортність. Завдяки технології Real Silk короткі волокна шовку наносяться на поверхню тканини.

Тканина - Support base

AntiSlip layer – комбінація тканини з антиковзним ефектом з прошарками м'якого нетканого матеріалу та піни помірною комфортною. Таке поєднання матеріалів запобігає ковзанню матраца та надійно його фіксує на поверхні спальної основи.

Матеріал - Air fabric

Air fabric – нетканий матеріал підвищеної густини, який одночасно виконує дві корисні функції – сприяє циркуляції повітря всередині матраца та захищає комфортні шари виробу під передчасне зношування.

Комфортний шар матраца - Trio-comfort: comfort sense, double sky foam

Особливість колекції Lotos – поєднання у складі чохла виробу комфортних шарів матраца – Comfort sense та двох прошарків Double sky foam, а також незалежної стібки.

Такий мікс матеріалів у поєднанні зі стильною незалежною прошивкою дозволяє досягти «ефекту невагомості». Лягаючи на матрац тіло ніби занурюється в обгортаючий матеріал Comfort sense і Double sky foam. Зникає напруга з м'язів, досягається ефект повного розслаблення та міцний здоровий сон.

Double sky foam – ортопедична піна комфортної щільності, забезпечує ефект розслаблення та додаткову підтримку тіла.

Comfort sense – міцний та легкий нетканий матеріал із поліефірних волокон високої щільності, що забезпечує терморегуляцію та сприяє циркуляції повітря всередині матраца, надає відчуття м'якості та комфортності.

Захистний шар - Protect felt

Матеріал, виготовлений з пресованих бавовняних та синтетичних волокон, служить захисним бар'єром між пружинним блоком та м'якими шарами матраца. Завдяки збільшеному рівню щільності захисні властивості матеріалу збільшені вдвічі.

Захист бортів матраца - Support base

Support base – застосовується у пружинних моделях матраців. Основне функціональне призначення – зміцнення країв виробу та захист їх від деформації. Захисні властивості матеріалу збільшені вдвічі завдяки застосуванню вдвічі товстішої піни високої щільності (порівняно зі звичайним євробортом).

Характеристики
Тип матраца
Пружинні матраци
Жорсткість
середньої жорсткості, ближче до жорсткого
Висота матраца
23 см
Навантаження на 1 спальне місце
до 150 кг
Чохол матраца
Тканина Стрейч
Зйомний чохол
Матраци з НЕзйомним чохлом
Пружинний блок
Пружинна система Pocket Spring (5 зон жорсткостi)
Ефект "Зима-Літо"
з чохлом Клiмат-Контроль
Ціновий сегмент
Преміум
Країна виробник
Україна
Гарантія
3 роки
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід