Матраци Take&Go Bamboo

Знайдено: 0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Take&Go Bamboo - це нове покоління матраців підвищеної комфортності. У складі колекції 4 комфортних безпружинних матраца в яких застосовується нова анатомічна система нового покоління Effect 5D, нові ультракомфортні та інноваційні піни, ортопедична основа Carbon з посиленням в області тазу, а також Aero чохол у складі якого 73% натуральних волокон бамбу. Ортопедичні матраци Take&Go Bamboo створені із застосуванням новітніх технологій та ультрасучасних матеріалів.

Масажний ефект у комфортних матрацах Take&Go Bamboo

Масажний ефект у матрацах досягається завдяки спеціальному комірчастому різанню м'яких наповнювачів, зокрема піни або латексу. Це робить матрац набагато комфортнішим у порівнянні зі звичайним листовим наповнювачем. Так, пориста поверхня надає матрацам виняткову м'якість, забезпечуючи зручність і приємний розшарований стан під час сну. Спеціальні прорізи на поверхні піни найчастіше називають - 3D Desing. Це спеціальні прорізи ергономічної форми, що сприяють кращій ортопедичній підтримці хребта. Завдяки таким 3D прорізам забезпечується фізіологічно правильне розташування тіла, це допомагає повному розслабленню незалежно від положення, в якому ви засинаєте.

Матеріали, що використовуються у виробництві матраців Take&Go Bamboo

Анатомічна система Effect 5D

Effect 5D - система нового покоління, яка забезпечує найточнішу і найдосконалішу анатомічну підтримку тіла людини. Система складається із семи контурних областей, які відповідають семи основним зонам кістково-м'язової будови людини. Беручи до уваги особливості будови кожної із зон, контурні області забезпечують більш рівномірний розподіл навантаження та правильну адаптацію до поверхні матраца. Система сприяє поліпшенню кровообігу, знімає напругу з судин і виступає як профілактика захворювань спини.

Take&Go Bamboo Blue Effect 5D

Blue Effect 5D

В основі системи унікальна піна підвищеної комфортності Binary. За своїми якостями піна дуже еластична та пружна. Вона створює комфортний простір для підтримки тіла під час сну на ортопедичному матраці Take&Go Bamboo і динамічно реагує на навантаження. Рівень комфортності піни Binary на 43% вищий, ніж у звичайної ортопедичної піни. Ця особливість гарантує вам моментальне засинання та міцний, здоровий сон.

Take&Go Bamboo Green Effect 5D

Green Effect 5D

Ультракомфортна та невагома піна ідеально підлаштовується під вигини вашого тіла, тим самим вона забезпечує найвищий рівень комфорту. До складу системи Green Effect 5D входить піна підвищеної комфортності Binary Light. ЇЇ висока пружність пояснюється чергуванням бульбашок із фоздухом різного розміру. Ця піна на 51% комфортніша, ніж звичайна ортопедична піна, що означає оптимальну адаптацію тіла і виключає будь-які дискомфортні відчуття в області хребетного стовпа. Бульбашки Binary Light легко пропускають через себе повітря, а значить, швидко відновлюють свою початкову форму після інтенсивного стискання під вагою тіла людини.

Take&Go Bamboo White Effect 5D

White Effect 5D

В основі системи термочутлива піна з ефектом пам'яті - "Меморі" (Memory). Цей матеріал характеризується низьким ступенем відновлення після стиснення, як наслідок, має здатність повторювати контури тіла людини і рівномірно розподіляти поверхневий тиск. Піна чудово адаптується до індивідуальних особливостей будови людини, виключаючи будь-яке здавлювання та набрякання м'язів, знімає напругу та забезпечує правильне положення тіла під час сну.

Take&Go Bamboo Black Effect 5D

Black Effect 5D

Ця система припаде до смаку тим, хто любить швидко засинати, але не любить спати на занадто м'якому матраці. Термочутлива піна з ефектом пам'яті "Memory" (Меморі) реагує на температуру та масу тіла людини. Вона самостійно адаптується до точних пропорцій та ваги. Ця піна підвищеної комфортності в більшості випадків підійде для людей, які вважають за краще спати на ортопедичних матрацах з пружною поверхнею.

Take&Go Bamboo Ортопедична основа Carbon

Ортопедична основа Carbon

Ортопедична основа Carbon є блоком з екстраміцної піни з посиленням в області тазу. Така конструкція дозволяє оптимально підлаштовуватися під вигини хребта і водночас дає надійну підтримку тазу та стегнам.

Піна відрізняється високими зносостійкими якостями, підвищеною еластичністю та амортизуючими якостями, що робить її ідеальною ортопедичною основою. У комфортних матрацах Take&Go Bamboo ортопедична основа Carbon виступає як фундамент, який повною мірою дозволяє розкрити анатомічні якості та комфортність системи Effect 5D.

Take&Go Bamboo Ортопедична піна Carbon Foam

Ортопедична піна Carbon Foam

Carbon Foam - це високоеластичний матеріал, який завдяки своїй пористій структурі активно "дихає" і виводить вологу з внутрішніх шарів матраца. Ця піна створена для кращої ортопедичної підтримки вашого хребта і при цьому вона є екологічно чистою, оскільки не виділяє жодних шкідливих речовин.

Aero чохол з волокнами бамбука

Особливістю чохла є спеціальна повітропроникна 3D тканина, яка знаходиться на бічній частині по периметру матраца. Вона дозволяє повітряним потокам природним способом циркулювати всередині матраца. Ця особливість чохла захищає матраци Take&Go Bamboo від накопичення вологи всередині та появи неприємних запахів, що, у свою чергу, значно збільшує термін їх служби.

Take&Go Bamboo Aero чохол з волокнами бамбука

Чохол на 73% складається з волокон бамбука, і це надає йому цілу низку корисних якостей:

  • екологічність - завдяки технології вирощування культури, яка виключає методи хімічної обробки сировини;
  • біологічно активні властивості - волокна зберігають у собі множинні компоненти, якими насичений бамбук (вітамін Е, пектин);
  • захисні властивості - науково доведено, що 70% бактерій, які потрапили на тканину з волокнами бамбука, гинуть протягом 24 годин;
  • приємні тактильні якості - тканина дуже м'яка і ніжна на дотик, її хочеться торкатися знову і знову.

Зміст синтетичних волокон у чохлі становить 27%, що робить його неймовірно міцним та еластичним. Чохол матраців Take&Go Bamboo чудово зберігає форму і відрізняється високою зносостійкістю.