В наявності

Ортопедичний матрац Take&Go Bamboo Neo Green

Бренд: Take&Go Bamboo
Код товару: 77656
Знятий з виробництва

купити матрац Neogreen

Жорсткість: середня жорсткість. Висота: 20 см. Навантаження на одне спальне місце: до 130 кг. Гарантія від виробника: 18 місяців. Виробник: ЕММ, Україна.

Склад: Знімний чохол Aero з волокнами бамбука, анатомічна система Green Effect 5D+HR, ортопедична основа Carbon.

Опис

Безпружинний матрац Take&Go Bamboo NeoGreen підвищеної комфортності.

Одна зі сторін матраца складається з 7 контурних областей, які відповідають семи основним зонам кістково-м'язової будови людини. Кожна із зон має особливу будову, це дозволяє правильно адаптуватися до поверхні матраца, знімати навантаження із судин, покращувати кровообіг та проводити профілактику захворювань спини.

Система Green Effect 5D складається з комфортної, дуже легкої, високоеластичної піни HR, в якій чергуються осередки різного розміру, що надає високу пружність. Щоб забезпечити високий ступінь комфорту, вона підлаштовується під вигини вашого тіла. Піна HR на 51% комфортніша за звичайну ортопедичну піну. Завдяки тому, що вона чудово пропускає повітря, після стиснення швидко відновлюється первісна форма.

В основі матраца Take&Go Bamboo NeoGreen високоеластичний матеріал - ортопедична піна Carbon Foam. Пориста, пориста структура добре відводить вологу та активно дихає. Екологічно чиста, не виділяє шкідливих речовин, найкраще підтримує хребет в антомічно правильному положенні. В області тазу та стегон є вставка, яка має амортизуючу здатність та підвищену еластичність.

Знімний чохол "Aero" на 73% складається з волокон бамбука. При виготовленні тканина зберігає в собі численні компоненти, такі як, вітамін Е, пектин. 70% бактерій, які потрапляють на тканину з волокнами бамбука, гинуть протягом 24 годин, і це науково доведено. Щоб надати чохлу еластичність і міцність у його складі присутні 27% синтетичних волокон. По периметру чохол забезпечений спеціальною повітропроникною 3D тканиною. Потоки повітря природно циркулюють усередині позбавляючи від скупчення вологи та неприємних запахів.

Матрас Take&Go Bamboo NeoGreen винятково якісний, а ціна його доступна. Це чудовий вибір для прагматичних людей, які вміють цінувати якість та своє здоров'я.

Ця модель може бути доставлена ​​як у рулоні, у вакуумній упаковці так і у розгорнутому вигляді.

Матеріали

матрац із Green Effect 5D+HR

Green Effect 5D+HR - піна підвищеної комфортності, що ідеально підлаштовується під контури вашого тіла. У порівнянні зі звичайною ортопедичною піною вона комфортніша на 51%. Після стиснення вона швидко відновлює свою початкову форму, адаптується до вигинів тіла та виключає будь-які дискомфортні відчуття.

чохол - Aero

Aero чохол з волокнами бамбука – на дві третини складається із волокон бамбука. Такий склад дає масу переваг: антибактеріальний ефект, екологічність, насиченість вітамінами (вітамін Е, пектин). По периметру розташована 3D тканина, яка чудово пропускає повітря.

Ортопедична основа в матраці NeoGreen

Ортопедична основа Carbon – дуже міцна піна з посиленням у ділянці таза. Підлаштовується під вигини спини та підтримує у правильному анатомічному положенні, витримує великі навантаження. Особливості: амортизуюча здатність, підвищена еластичність.

Effect 5D в матраці NeoGreen

Анатомічна система Effect 5D – складається із семи зон, кожна з яких відповідає зоні кістково-м'язової будови людини. "Effect 5D" на 28% комфортніше порівняно з піною з 3D ефектом і на 54% порівняно з піною, у якої гладка поверхня. Може застосовуватися як профілактика захворювань спини. Вона здатна знімати навантаження з судин та сприяти поліпшенню кровообігу в організмі.

Характеристики
Тип матраца
Безпружинні матраци
Жорсткість
середньої жорсткості
Висота матраца
20 см
Навантаження на 1 спальне місце
до 130 кг
Чохол матраца
Aero - чохол з волокнами бамбука
Зйомний чохол
Матраци зі зйомним чохлом
Ефект "Зима-Літо"
з чохлом Клiмат-Контроль
Ціновий сегмент
Стандарт
Країна виробник
Україна
Гарантія
1,5 роки
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід