Немає в наявності

Ортопедичний матрац Take&Go Bamboo Neo Blue

Бренд: Take&Go Bamboo
Код товару: 77673
Знятий з виробництва

купити матрац neoblue

Жорсткість: середня жорсткість, ближче до жорсткого. Висота: 20 см. Навантаження на одне спальне місце: до 130 кг. Гарантія від виробника: 18 місяців. Виробник: ЕММ, Україна.

Склад: Знімний чохол "Aero" з волокнами бамбука, анатомічна система Blue Effect 5D + HR, блок з ортопедичної піни Carbon Foam.

Опис

Тривалість сну та його якість безпосередньо впливає на стан здоров'я. Саме тому спальне місце кожної людини має бути обладнане в залежності від його анатомічних особливостей та звичок. Пропонуємо купити матрац Take&Go Bamboo NeoBlue. Він розроблений за участю лікарів ортопедів та інших фахівців у цій галузі та допоможе забезпечити для тіла оптимальну підтримку. Такий підхід є профілактикою різноманітних захворювань хребта, серед яких сколіоз та остеохондроз.

Основним компонентом, який забезпечує функціональні особливості цієї моделі, є HR-піна з анатомічною системою Blue Effect 5D. Поверхня складається із семи ортопедичних зон, які мають різну структуру та розроблені з урахуванням анатомічних особливостей людини. За своїми властивостями піна дуже пружна та еластична, динамічно реагує на навантаження та створює комфортний простір для підтримки.

На особливу увагу заслуговує ортопедична основа Carbon Foam. Вона є блоком з екстраміцної піни з посиленням в області тазу. Піна має високі зносостійкі властивості, підвищену еластичність і амортизуючу здатність. Пори, які становлять основу Carbon Foam, чудово насичуються повітрям. Цей матеріал характеризується здатністю відводити вологу.

Ви будете отримувати тільки користь та задоволення від покупки матраца Take&Go Bamboo NeoBlue. Цьому сприятиме інноваційний, знімний чохол "Aero" який заснований на використанні бамбукових волокон. Їх у складі матеріалу 73%, а решта 27% це синтетичні волокна, які використовуються для забезпечення міцності та еластичності чохла. А це означає, що тактильні характеристики цього матеріалу радуватимуть вас довго. Науково доведено, що 70% бактерій, що потрапили на тканину з волокнами бамбука, гинуть протягом 24 годин. Інноваційна 3D тканина розміщується по всьому периметру виробу, виконує функцію вентилювання та запобігає скупченню пилу.

Матеріали

Ортопедична основа в матраці NeoBlue

Ортопедична основа Carbon – дуже міцна піна з посиленням у ділянці таза. Підлаштовується під вигини спини та підтримує у правильному анатомічному положенні, витримує великі навантаження. Особливості: амортизуюча здатність, підвищена еластичність.

матрац із Blue Effect 5D+HR

Blue Effect 5D + HR - піна HR підвищеної щільності, дуже еластична та пружна. Порівняно зі звичайною оротпедичною піною HR піна на 43% комфортніша. Вона здатна створювати зручний простір для підтримки тіла людини у правильному положенні.

чохол - Aero

Aero чохол з волокнами бамбука – на дві третини складається із волокон бамбука. Такий склад дає масу переваг: антибактеріальний ефект, екологічність, насиченість вітамінами (вітамін Е, пектин). По периметру розташована 3D тканина, яка чудово пропускає повітря.

Effect 5D в матраці NeoBlue

Анатомічна система Effect 5D – складається із семи зон, кожна з яких відповідає зоні кістково-м'язової будови людини. "Effect 5D" на 28% комфортніше порівняно з піною з 3D ефектом і на 54% порівняно з піною, у якої гладка поверхня. Може застосовуватися як профілактика захворювань спини. Вона здатна знімати навантаження з судин та сприяти поліпшенню кровообігу в організмі.

Характеристики
Тип матраца
Безпружинні матраци
Жорсткість
середньої жорсткості, ближче до жорсткого
Висота матраца
20 см
Навантаження на 1 спальне місце
до 130 кг
Чохол матраца
Aero - чохол з волокнами бамбука
Зйомний чохол
Матраци зі зйомним чохлом
Ефект "Зима-Літо"
з чохлом Клiмат-Контроль
Ціновий сегмент
Стандарт
Країна виробник
Україна
Гарантія
1,5 роки
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід