В наявності

Ортопедичний матрац Doctor Health Orthopedic Comfort

Бренд: Doctor Health
Код товару: 77864
Знятий з виробництва

Ортопедичний матрац Doctor Health ORTHOPEDIC COMFORT

Жорсткість: середня жорсткість ближче до жорсткого. Висота: 22 см. Навантаження на одне спальне місце: до 120 кг. Гарантія від виробника: 18 місяців. Рекомендований термін експлуатації: 10 років. Виробник: ЕММ, Україна.

Склад: Знімний чохол - тканина стрейч з просоченням HyCare, піна Memory Foam, кокосова койра Double Latex, ортопедична піна Orthogel високої щільності.

Опис

Doctor Health Orthopedic Comfort – це унікальний безпружинний ортопедичний матрац, створений на основі інноваційної високощільної піни Orthogel високої щільності, яка в поєднанні із системою вентиляції Beeform та сучасним матеріалом Memory Foam забезпечує хребту абсолютну підтримку.

Застосування подібних матеріалів гарантує повне розслаблення спини, м'язів крижової та поперекової області хребта, а також значно зменшує неприємні відчуття в нижній частині спини та будь-яку навіть мінімальну напругу в суглобах. Завдяки високому анатомічному та ортопедичному ефекту, Доктор Хелс Комфорт гарантує людині здоровий та повноцінний відпочинок, та забезпечує тілу повну точкову підтримку, найвище розслаблення та комфорт.

Всі матеріали та комплектуючі атестовані в Міністерстві охорони здоров'я України та відповідають високим санітарно - гігієнічним та лікувально-профілактичним стандартам.

Матрас Orthopedic Senso Comfort рекомендований при профілактиці та лікуванні захворювань остеохондрозу, спондилоартрозу, травмах хребта, будь-яких інших захворюваннях опорно-рухового апарату та в період відновлення після тяжких операцій.

Кокосова койра – це рослинні волокна кокосової пальми, одержувані з міжплідника кокосових горіхів. Ще з давніх-давен відомі унікальні властивості койри – це дуже міцний та зносостійкий матеріал. Завдяки присутності в структурі койри природного полімеру – лігніну, кокосове волокно не гниє навіть у вологому стані. Більш того, кокосове волокно не гігроскопічно – не вбирає воду. Саме кокосова койра надає високих ортопедичних властивостей і пружності.

Ще однією корисною особливістю кокосової койри є її здатність циркулювати повітря. Для споживача це означає наступне – ортопедичний матрац не вбирає вологу, відштовхує сторонні запахи, має антибактеріальні властивості. Термін служби натуральної кокосової койри значно вищий, ніж у будь-якого штучного наповнювача. Цей міцний матеріал рівномірно розподіляє тиск і значно збільшує термін служби.

Double Latex - п'ятдесятивідсоткове латексування кокосової койри наділяє матрац посиленими ортопедичними та анатомічними властивостями. Просочення латексом надає матеріалу подвійний захист від пилових кліщів та розмноження бактерій. Завдяки подвійній латексації матеріал на 30% краще абсорбує вологу та підтримує оптимальний мікроклімат спального місця. Застосування кокосової койри Double Latex у складі матраца збільшує рівень його жорсткості на 40%.

Високотехнологічний матеріал Memory – "Піна пам'яті" складається з безлічі мікропористих осередків, що дозволяє наповненню чуйно реагувати на температуру і вагу людського тіла, легко підлаштовуватися і повторювати контури людини, що лежить. У зонах великих навантажень і підвищеної температури матеріал пом'якшується, а особливо чутливих зонах: голова, плечі, стегна, коліна знижує тиск майже вдвічі. Унікальні властивості Memory попереджають порушення обміну речовин, сприяють нормалізації циркуляції крові та забезпечують оптимальний комфорт.

Бо у піни унікальна структура, шкіра людини дихає легко та вільно. Важливою перевагою піни Memory перед іншими наповнювачами є гіпоалергенні та антибактеріальні властивості. Після міцного та здорового сну на такому матраці людина відчуває приплив сил та енергії.

Ортопедична піна Orthogel - нетоксичний, довговічний та гіпоалергенний матеріал.

Orthogel інноваційний матеріал, що поєднує кращі властивості піни високої щільності і гранул термогель. Таке поєднання забезпечує першокласну підтримку хребта та максимальне розслаблення.

Гранули термогель у складі ортопедичної піни збільшують її еластичність, підвищуючи стійкість до деформації та прискорюють відновлення форми після експлуатації матраца. Гранули гелю підсилюють терморегуляційні властивості матеріалу, вбираючи надлишок тепла, підтримуючи комфортний температурний режим під час сну.

Тканина стрейч з просоченням HyCare.

Антимикробні просочення HyCare у складі тканини чохла забезпечує чистоту та свіжість матраца. Захищає його від пилу, мікробів та неприємних запахів.

Спеціальна формула та всі матеріали наповнення гарантують ідеальну взаємодію між її поверхнею та тілом людини.

Матраци Doctor Health забезпечують ортопедично правильне положення тіла під час сну та знижують навіть мінімальну напруженість м'язів. Найголовніше в системі підтримки хребта - це те, що матрац ідеально адаптується до контурів вашого тіла, щоб сон та відпочинок були ефективними на 100%.

  • Кожен сантиметр Вашого тіла отримає оптимальне розслаблення.
  • Розслаблення спини та м'язів поперекового та крижового відділів хребта у людей, які ведуть активний спосіб життя.
  • Зменшення дискомфорту в нижній частині спини у людей, які виконують важке фізичне навантаження.
  • Забезпечить Вам спокійний, здоровий сон та відмінне самопочуття, бездоганно підтримуючи Ваше тіло у стані невагомості.
  • Відпочинок стає повноцінним, тому що хребет приймає природно правильне становище - і Ви перестаєте часто перевертатися під час сну.
  • Завдяки ортопедичному ефекту Ваша спина та поперек не відчуватимуть жодного тиску, а лише повне розслаблення та найвищий комфорт.
Характеристики
Тип матраца
Безпружинні матраци, Матраци з пам'яттю, Матраци з кокосовою койрою
Жорсткість
середньої жорсткості, ближче до жорсткого
Висота матраца
22 см
Навантаження на 1 спальне місце
до 120 кг
Чохол матраца
Тканина стрейч із просоченням HyCare
Зйомний чохол
Матраци зі зйомним чохлом
Ефект "Зима-Літо"
з чохлом Клiмат-Контроль
Ціновий сегмент
Преміум
Країна виробник
Україна
Гарантія
1,5 роки
Відгуки покупців
Це мабуть найкращий матрац у моєму житті!
У мене їх було чимало маю з чим порівняти.
Дуже рекомендую до покупки
Хочу собі такий матрац
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід