Матраци Doctor Health

Знайдено: 1 - 5 серед 5 товарів
12 881грн

25 886грн

19 527грн

21 635грн

16 206грн
12 155грн

Матраци Доктор Хелс

Лікувальні ортопедичні матраци для профілактики та лікування хвороб хребта, які виготовляються із виключно екологічно чистих та абсолютно нешкідливих матеріалів першого класу. Міжнародний сертифікат якості матеріалів - "Eko Tex 100" підтверджує, що ці товари не здатні створити будь-яку загрозу людині або навколишньому середовищу. Матраци Doctor Health розроблені у тісній співпраці виробничого холдингу "ЕММ" та Інституту патології хребта та суглобів імені проф. М.І. Ситенко АМН України та відповідають усім санітарно-гігієнічним та лікувально-профілактичним нормам.

Завдяки біомеханічному та фізіологічному впливу на опорно-руховий апарат людини під час сну, матраци Доктор Хелс можуть бути корисні для профілактики спондилоартрозу, остеохондрозу, сколіозу та при лікуванні наслідків травм хребта. За підсумками інституту імені проф. М.І. Ситенко всі моделі пройшли випробування та випробування у природних умовах.

Фахівці сміливо стверджують, що ортопедичний матрац Doctor Health в Україні варто зарахувати до розряду найкорисніших та найнеобхідніших товарів для дому. Вони підвищують дієвість профілактики хвороб хребта до 70-80% у дорослих та до 95% у підлітків та дітей. Сприяють зміцненню м'язового корсету, що надалі сприяє правильному сидінню, стоянню та ходьбі з рівною спиною.

Чохли матраців оброблені за системою "Purotex", яка гарантує захист від появи та розмноження бактерій, пилових кліщів та різних грибків. З урахуванням застосування сучасних антибактеріальних технологій, усі безпружинні матраци Доктор Хелс можна рекомендувати людям, які хворіють на астму та алергію. Сформована на матрац Doctor Health ціна враховує використання спеціальних сучасних матеріалів та технологій. Вирішуючи купити матрац Doctor Health у нашому інтернет-магазині, Ви гарантуєте собі придбання справжнього якісного товару, який прослужить Вам тривалий термін, забезпечивши гармонійність відпочинку та перевагу глибокого, сповненого барвистими моментами сну.

Матраци Doctor Health - ваш здоровий сон.

підтримка хребта Система підтримки хребта. Під час сну хребет повинен постійно перебувати в анатомічно правильному положенні, інакше це може призвести до перенапруги м'язів спини. Ви позбавитеся подібних симптомів, якщо вирішите купити матрац Doctor Health у Києві. Система підтримки повторює вигини вашого тіла, тим самим дозволяє отримати від сну маскимальну користь та комфорт.

Високотехнологічний матеріал Memory здатний повністю набувати форми сплячої людини повторюючи всі контури, і розподіляти масу тіла на значно більшій площі. Осередки, що мають "пам'ять", з яких складається "Меморі", практично вдвічі зменшують тиск чутливих ділянок у тілі людини - голови, плечей, стегон, колін і ступнів. Розподіл тиску по поверхні матраца, покращує кровообіг, а також не порушує обмінних процесів і покращує комфорт протягом сну.

Матеріал Memory Foam є високотехнологічним продуктом і вперше був розроблений на початку 1970-х років у дослідному центрі NASA для зменшення тиску, що викликається найпотужнішою гравітаційною силою, яку переживали лише астронавти під час ракетного старту.

Осередки, що містять "пам'ять", і які входять до складу матеріалу, вступаючи в реакцію з температурою і вагою людського тіла, будуть ідеально підлаштовуватися під його форму, точно копіюючи його вигини. Матеріал стає пом'якшеним в областях підвищеної температури (у місцях більш щільного прилягання тіла до матраца), і залишається стабільно твердим у зонах, що не сильно прилягають до поверхні. Виконуючи розподіл ваги тіла на значно більшій площі, осередки, що мають "пам'ять", зменшують тиск найчутливіших частин тіла - голови, плечей, стегон, колін, ступнів практично вдвічі. Перерозподіл тиску допомагає зберегти природну циркуляцію крові, попередить порушення обміну речовин в організмі та забезпечить оптимальний рівень зручності під час сну. матеріал з пам'яттюMemory Foam - "дихаючий" матеріал. Внутрішня структура здатна самовентилюватися, що дозволяє волозі, що виділяється людиною протягом ночі, максимально швидко випаровуватися з поверхні матраца і забезпечити, тим самим, вільний доступ кисню до кожного покриву, підтримуючи процес природного повітрообміну в тканинах. Завдяки антибактеріальним та гіпоалергенним властивостям матеріалу Memory Foam його виділяють серед більшості інших наповнювачів.

система вентиляції Унікальна система вентиляції - складається із двох рівнів. Перший рівень вентиляції забезпечується "дихаючими" матеріалами та настилами всередині матраца, завдяки унікальній комірчастій структурі яких забезпечується вільна циркуляція повітря. Запатентована виробником спеціальна технологія "Beeform" - це другий рівень вентиляції. В основі "Beeform" особливе переплетення волокон, яке має відмінну еластичність і вентильованість.

технологія Beeform Beeform - це "дихаючий" інноваційний матеріал, який запатентувала компанія "Катеринославські меблеві майстерні". Він має високий рівень повітропроникності та еластичності за рахунок індивідуальності переплетення волокон усередині матеріалу. Здатний поглинати зайву вологу та швидко виводити її назовні, виконуючи підтримку природного температурного балансу. Пропорційний розподіл навантаження дозволяє матеріалу мати унікальні ортопедичні властивості.

Латекс є ортопедичним матеріалом і має здатність витримувати велику вагу. Завдяки його властивостям, матрац Doctor Health забезпечує ідеальну підтримку хребту, голові та шиї, а також має ряд корисних властивостей: розвантажує хребет, усуває втому, нормалізує артеріальний тиск, підвищує ефективність реабілітаційного лікування після травм хребта.

Цей матеріал отримують із соків дерева гевеї. Після обробки за спеціальною технологією мікропориста структура латексу стає схожою на бджолині стільники, які всередині наповнені повітрям. Завдяки відкритій формі, осередки під дією людського тепла та ваги стискаються, повітря з них виходить, і блок набуває анатомічної форми тіла. Після припинення дії навантаження комірки знову наповнюються повітрям і поверхня приймає початковий стан. Таким чином, рівномірно розподілене всередині латексу повітря, добре вентилює внутрішні шари і надає йому неперевершені масажні властивості. Надзвичайна пружність латексу гарантує тривалий термін експлуатації без втрати первісної форми та скочування у грудки. Сон на м'якому ортопедичному матраці, в основі якого латексна плита, завжди буде зручним та приємним.

Кокосова койра – це рослинні волокна кокосової пальми, одержувані з міжплідника кокосових горіхів. Ще з давніх-давен відомі унікальні властивості койри це дуже міцний та зносостійкий матеріал. Завдяки присутності в структурі койри природного полімеру лігніну, кокосове волокно не гниє навіть у вологому стані. Більш того, кокосове волокно не гігроскопічно не вбирає воду. Саме кокосова койра надає високих ортопедичних властивостей і пружності.

Ще однією корисною особливістю кокосової койри є її здатність циркулювати повітря. Для споживача це означає наступне – ортопедичний матрац не вбирає вологу, відштовхує сторонні запахи, має антибактеріальні властивості. Термін служби натуральної кокосової койри значно вищий, ніж у будь-якого штучного наповнювача. Цей міцний матеріал рівномірно розподіляє тиск і значно збільшує термін служби.

Double Latex - п'ятдесятивідсоткове латексування кокосової койри наділяє матрац посиленими ортопедичними та анатомічними властивостями. Просочення латексом надає матеріалу подвійний захист від пилових кліщів та розмноження бактерій. Завдяки подвійній латексації матеріал на 30% краще абсорбує вологу та підтримує оптимальний мікроклімат спального місця. Застосування кокосової койри Double Latex у складі матраца збільшує рівень його жорсткості на 40%.

Ортопедична піна Orthogel - нетоксичний, довговічний та гіпоалергенний матеріал.

Orthogel інноваційний матеріал, що поєднує кращі властивості піни високої щільності і гранул термогель. Таке поєднання забезпечує першокласну підтримку хребта та максимальне розслаблення.

Гранули термогель у складі ортопедичної піни збільшують її еластичність, підвищуючи стійкість до деформації та прискорюють відновлення форми після експлуатації матраца. Гранули гелю підсилюють терморегуляційні властивості матеріалу, вбираючи надлишок тепла, підтримуючи комфортний температурний режим під час сну.

Тканина стрейч з просоченням HyCare.

Антимикробні просочення HyCare у складі тканини чохла забезпечує чистоту та свіжість матраца. Захищає його від пилу, мікробів та неприємних запахів.

Спеціальна формула та всі матеріали наповнення гарантують ідеальну взаємодію між її поверхнею та тілом людини.

Матраци Doctor Health забезпечують ортопедично правильне положення тіла під час сну та знижують навіть мінімальну напруженість м'язів. Найголовніше в системі підтримки хребта - це те, що матрац ідеально адаптується до контурів вашого тіла, щоб сон та відпочинок були ефективними на 100%.

  • Кожен сантиметр Вашого тіла отримає оптимальне розслаблення.
  • Розслаблення спини та м'язів поперекового та крижового відділів хребта у людей, які ведуть активний спосіб життя.
  • Зменшення дискомфорту в нижній частині спини у людей, які виконують важке фізичне навантаження.
  • Забезпечить Вам спокійний, здоровий сон та відмінне самопочуття, бездоганно підтримуючи Ваше тіло у стані невагомості.
  • Відпочинок стає повноцінним, тому що хребет приймає природно правильне становище - і Ви перестаєте часто перевертатися під час сну.
  • Завдяки ортопедичному ефекту Ваша спина та поперек не відчуватимуть жодного тиску, а лише повне розслаблення та найвищий комфорт.