В наявності

Ортопедичний матрац Doctor Health Orthopedic Balance New

Бренд: Doctor Health
Код товару: 77915
Знятий з виробництва

Матрац Orthopedic Balance New

Жорсткість: з одного боку середня жорсткість ближче до жорсткого, з іншого жорсткий. Висота: 22 см. Навантаження на одне спальне місце: до 120 кг. Гарантія від виробника: 18 місяців. Рекомендований термін експлуатації: 10 років. Виробник: ЕММ, Україна.

Склад: чохол - тканина стрейч з просоченням HyCare, натуральний перфорований латекс з масажним ефектом, кокосова койра Double Latex, блок натурального 7-зонального латексу.

Опис

Ортопедичний матрац Doctor Health Orthopedic Balance New був розроблений спільними зусиллями холдингу Катеринославські меблеві майстерні та українського Інституту патології хребта та суглобів.

Ця модель відповідає всім вимогам до продукції ортопедичного призначення та відповідає сучасним лікувально-профілактичним та санітарно-гігієнічним нормам. Для створення застосовуються матеріали найвищої якості, що мають екологічну чистоту. Ортопедик Балланс Нью відзначений міжнародним сертифікатом якості матеріалів Eko Tex 100.

Ця модель рекомендується при лікуванні спондилоартрозу, остеохондрозу наслідків травм хребта, і що особливо важливо, також призначений для профілактики подібних захворювань. Сон на Orthopedic Balance New сприяє розслабленню м'язів грудного та шийного відділів хребта, м'язів спини, зменшує відчуття дискомфорту у суглобах та м'язах, знімає болючі відчуття у напружених ділянках тіла. Під час сну забезпечує точкову підтримку тіла людини, знімаючи біль, що вночі змушує людину перевертатися з одного боку на інший.

Кокосова койра – це рослинні волокна кокосової пальми, одержувані з міжплідника кокосових горіхів. Ще з давніх-давен відомі унікальні властивості койри – це дуже міцний та зносостійкий матеріал. Завдяки присутності в структурі койри природного полімеру – лігніну, кокосове волокно не гниє навіть у вологому стані. Більш того, кокосове волокно не гігроскопічно – не вбирає воду. Саме кокосова койра надає високих ортопедичних властивостей і пружності.

Ще однією корисною особливістю кокосової койри є її здатність циркулювати повітря. Для споживача це означає наступне – ортопедичний матрац не вбирає вологу, відштовхує сторонні запахи, має антибактеріальні властивості. Термін служби натуральної кокосової койри значно вищий, ніж у будь-якого штучного наповнювача. Цей міцний матеріал рівномірно розподіляє тиск і значно збільшує термін служби.

Double Latex - п'ятдесятивідсоткове латексування кокосової койри наділяє матрац посиленими ортопедичними та анатомічними властивостями. Просочення латексом надає матеріалу подвійний захист від пилових кліщів та розмноження бактерій. Завдяки подвійній латексації матеріал на 30% краще абсорбує вологу та підтримує оптимальний мікроклімат спального місця. Застосування кокосової койри Double Latex у складі матраца збільшує рівень його жорсткості на 40%.

Блок натурального перфорованого латексу, надає надзвичайної еластичності та м'якості. Латекс -ndash; це натуральний матеріал, який є спіненим сік дерева гевеї. Має прекрасні анатомічні та ортопедичні характеристики, а також відмінну стійкість до впливів зовнішнього середовища. Унікальна якість латексу – здатність навіть після великого та тривалого навантаження відновлювати початкову форму, ідеально повторювати контури вашого тіла та забезпечувати при цьому максимальний комфорт м'язам.

Латекс є надзвичайно довговічним матеріалом. Чергування кокосової койри та натурального перфорованого латексу повністю виключає осідання країв.

Тканина стрейч з просоченням HyCare Антимікробне просочення HyCare у складі тканини чохла забезпечує чистоту і свіжість матраца. Захищає його від пилових кліщів, мікробів та неприємних запахів.

Doctor Health виготовляються з першокласних, екологічно чистих матеріалів, абсолютно безпечних для людини та навколишнього середовища. Це підтверджується міжнародними сертифікатами якості Eko Tex 100.

Придбавши цей матрац, Ви забезпечите собі чудовий настрій та солодкий сон на довгі роки. Цей продукт створений для тих, хто вибирає натуральне та найкраще!

Матраци Doctor Health забезпечують ортопедично правильне положення тіла під час сну та знижують навіть мінімальну напруженість м'язів. Найголовніше в системі підтримки хребта - те, що матрац ідеально адаптується до контурів вашого тіла, щоб сон та відпочинок були ефективними на 110%.

    Основні переваги:
  • підтримає Ваш хребет та допоможе зберегти йому чудову форму.
  • Розслаблення спини та м'язів шийно-грудного відділу хребта у людей, які ведуть сидячий спосіб життя.
  • Повне розслаблення нервово-м'язового апарату під час відпочинку, що сприяє зменшенню напруги у м'язах та суглобах тіла людини.
  • Зменшення мінімальної напруги в суглобах.
  • Забезпечення точкової підтримки тіла людини під час сну, знімаючи біль у точках напруги, який іноді вночі змушує перевертатися з боку на бік.
Характеристики
Тип матраца
Безпружинні матраци, Матраци з латексом, Матраци з кокосовою койрою
Жорсткість
з одного боку жорсткий, з іншого середня жорсткість ближче до жорсткого
Висота матраца
22 см
Навантаження на 1 спальне місце
до 120 кг
Чохол матраца
Тканина стрейч із просоченням HyCare
Зйомний чохол
Матраци зі зйомним чохлом
Ефект "Зима-Літо"
з чохлом Клiмат-Контроль
Ціновий сегмент
Преміум
Країна виробник
Україна
Гарантія
1,5 роки
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід