В наявності

Ортопедичний матрац American Dream Lincoln

Бренд: American Dream
Код товару: 77850
10 458грн

Ортопедичний матрац American Dream LINCOLN

Жорсткість: жорсткий. Висота матраца: 35 см. Навантаження на одне спальне місце: необмежене навантаження на матрац. Гарантія від виробника: 18 місяців. Виробник: ЕММ , Україна.

Склад: система комфортності Lux Comfort (каліфорнійська віскоза високої якості, терморегулювальне волокно, еластична піна, блок незалежних міні-пружин), інноваційний дворівневий пружинний блок Duplex Spring System.

Опис

Найкраще, що можна було створити для справжнього розкішного сну, втілює ортопедичний матрац American Dream Lincoln. Найвищий, найкомфортніший, найінноваційніший - все це матрац Lincoln - втілення спального місця вашої мрії.

За рахунок використання унікальної системи комфортності Lux Comfort відбувається швидке та якісне зняття напруги з м'язів спини, що дозволяє у кілька разів швидше розслабитися, поринути у сон та відчути справжню свободу.

Завдяки поєднанню незвичайної комбінації піни з блоком незалежних міні-пружин досягається безконтактна підтримка в кожній точці вашого хребта.

Система класу люкс має особливі енергетичні властивості, а це означає, що чудовий здоровий сон і розкішний відпочинок гарантовані всупереч усім зовнішнім умовам.

Матеріали матраца

Чохол American Dream пошитий з каліфорнійської віскози високої якості, що втілення ідеального спального місця. Оригінальний малюнок прошивки матраца створює розкішний рельєф ліній і легкий об'єм, що робить його справжнім твором мистецтва. Дуже м'яка і делікатна на дотик, віскоза - 100% натуральна, міцна і міцна тканина, яка до всього іншого не накопичує статичну електрику, а також стійка до забруднення та деформації.

Видатні політичні діячі Америки воліли спати на матрацах саме з каліфорнійської віскози. Тканина має чудові енергетичні та релаксаційні властивості, що сприяє швидкому розслабленню та зануренню в міцний і здоровий сон.

Інноваційний дворівневий пружинний блок Duplex Spring System - остання розробка американських вчених у галузі товарів для сну.

Перший блок надає оптимальну ортопедичну підтримку, що відповідає особливостям будови людського тіла. Другий блок служить основою та амортизацією при рухах на матраці.

Пружинна система такого типу абсолютно безшумна, має високі ортопедичні характеристики, а так само робить матрац стійким до високих навантажень.

Система комфортності Lux Comfort. Завдяки унікальній системі Lux Comfort досягається виняткова ортопедична підтримка у кожній точці тіла людини. Lux Comfort - комбінація тканини чохла, еластичної піни та терморегулюючого волокна з блоком незалежних міні-пружин.

За рахунок використання даної технології знімається напруга та втома з м'язів спини.

Характеристики
Тип матраца
Пружинні матраци
Жорсткість
жорсткі
Висота матраца
35 см
Навантаження на 1 спальне місце
Необмежене навантаження
Чохол матраца
Тканина з каліфорнійською віскозою та системою Thermo Balance
Зйомний чохол
Матраци з НЕзйомним чохлом
Пружинний блок
Пружинний блок Duplex Spring System, Незалежні міні-пружини Lux Comfort
Ефект "Зима-Літо"
з чохлом Клiмат-Контроль
Ціновий сегмент
Преміум
Країна виробник
Україна
Гарантія
1,5 роки
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід