Матраци American Dream

Знайдено: 1 - 3 серед 3 товари
10 458грн

11 979грн

9 507грн

Високі ортопедичні матраци American Dream

Усім відомо, що міцний сон є запорукою здоров'я та гарного самопочуття. Для людини який комфортно спить досягнення будь-якої мети здається дрібницею. Здоровий сон – це життєва потреба, а сон на матрацах American Dream – це розкіш. Відкиньте всі сумніви, і не звертайте увагу на ціни, якісні ортопедичні матраци American Dream це Ваша Американська мрія, яка тепер доступна і в Україні.

Розкіш доступна кожному, так можна охарактеризувати присутність популярного американського бренду на нашому ринку. Франклін, Лінкольн і Гамільтон - три моделі, які виготовляються відповідно до вищих стандартів якості. Досвід та інноваційні технології американських фахівців матрацного виробництва втілено у кожному сантиметрі продукції. Чохли з каліфорнійської віскози, дворівневі пружинні блоки та різноманітні системи комфортності гарантують під час сну відчуття свободи та неймовірної легкості. Вам не важко буде купити матрац American Dream в Києві. Звернувшись до наших фахівців Ви отримаєте високоякісну консультацію, безкоштовну доставку та подарунок - бавовняний наматрацник.

Матрас American Dream плюс подіум Freedom - це просте рішення для спальні, в якій не потрібне ліжко. Ви отримуєте все необхідне для сну, спальні та інтер'єру: здоровий сон, економія часу при виборі ліжка, яке підходитиме до сучасного дизайну, краса та надійність, ціна та якість.

Матеріали

Duplex Spring System

Duplex Spring System - найновіша, найміцніша і безшумніша основа матраца. Ідея використання дворівневого пружинного блоку спала на думку американським вченим, після чого успішно впроваджена у виробництво сучасних матраців. Верхній рівень призначений для максимально точної та комфортної ортопедичної підтримки людського тіла. Нижній рівень пружинного блоку виконує функції амортизації за будь-яких рухів на матраці American Dream.

система комфорту та ортопедичної підтримки

Система комфорту Lux Comfort – система комфорту та ортопедичної підтримки, що складається з функціональних шарів: каліфорнійської віскози, еластичної піни, терморегулюючого волокна, пружинного блоку з "незалежними" міні-пружинами. Система комфорту Lux Comfort забезпечить максимально точну підтримку хребта, зніме втому та напругу з м'язів спини, що накопичилася протягом робочого дня.

пружна система матраца

Top Comfort – тришарова та пружна поверхнева система матраца. До складу цієї системи входять такі матеріали як: віскоза, еластична піна та терморегулювальне волокно. Міцні та легкі матеріали системи Top Comfort надають матрацу абсолютно нових якостей. Перевагою основних шарів цієї технологічної системи є здатність пропускати повітря і не накопичувати вологу, при цьому ці шари не деформуються і зберігають свої пружні властивості протягом багатьох років.

Top Comfort Plus

Top Comfort Plus – це система комфортності поєднує в собі комбінацію, еластичної піни з ергономічними прорізами та терморегулюючого волокна. Наявність цих шарів у системі Top Comfort Plus забезпечать точну ортопедичну техніку підтримки хребта. Ергономічні властивості еластичного шару з прорізами гарантують спокійний і міцний сон при будь-якій позі людини.

поліпшена пружна система матраца

Top Comfort – це система комфортності поєднує в собі комбінацію, еластичної піни з ергономічними прорізами та терморегулюючого волокна. Наявність цих шарів у системі Top Comfort Plus забезпечать точну ортопедичну техніку підтримки хребта. Ергономічні властивості еластичного шару з прорізами гарантують спокійний і міцний сон при будь-якій позі людини.