Немає в наявності

Ортопедичний матрац Sleep&Fly Fitness Extra

Бренд: Sleep&Fly Fitness
Код товару: 77537
Знятий з виробництва

Матрац Sleep&Fly Extra Fitness

Жорсткість: підвищена жорсткість. Висота: 24 см. Навантаження на одне спальне місце: до 150 кг. Гарантія від виробника: 18 місяців. Виробник: ЕММ, Україна.

Склад: чохол – тканина стрейч з віскозою та системою Clima Balance, латексована койра сизаля, піна з масажним та ортопедичним ефектами, термоповсть, посилена система пружин Anatomic Multy Zone 3, скріплена по периметру рамою з прокатної сталі, євроборт з піни по периметру.

Опис

Матрас Sleep&Fly Extra Fitness для активних людей, які люблять спати на жорсткій поверхні. У даного матраца з обох боків підвищена жорсткість. Це досягається завдяки застосуванню латексованої койри сизалю.

Сучасна система Clima Balance

Ця система забезпечує температурний баланс незалежно від пори року. У минулому такий ефект називали "Зима-Літо". Зараз на зміну прийшла система клімат контролю – "Clima Balance".

Чохол матраца містить натуральні волокна віскози. Завдяки цьому повітря природно циркулює у внутрішніх шарах ортопедичного матраца.

Масажний та ортопедичний ефект

Для забезпечення комфорту у матраці Фітнес Оптима застосовується високоякісна піна з масажним ефектом. Даний матеріал сприяє розслабленню м'язів та забезпечує ортопедичний ефект. Так само, цей настил покращує комфортність на поверхні матраца.

Латексована койра сизалю

Цей настил без перебільшення можна назвати екзотичним та без сумніву інноваційним для України. Цю койру виготовляють із листя рослини "Агава Сизалева". ЇЇ просочують латексом, щоб збільшити еластичність і зносостійкість у складі матраца.

Пружинна система

У цьому матраці використовується ультрасучасна система підтримки "Anatomic Multy Zone 3", яка розділена на три різні рівні жорсткості.

Зона голови, шиї та плечей забезпечує правильну підтримку шийних хребців.

Зона попереку, тазу та стегон гарантує адаптацію до рухів під час сну. Виключає больові відчуття в ділянці нирок.

Зона колін, гомілки і ступнів знімає напругу м'язів і покращує процес кровообігу, а також забезпечує зручне положення і правильну підтримку даної зони. Дозволяє ефективно розслабити м'язи, виключає утиск нервових закінчень.

Захист від продавлювання пружин

Щоб пружинний блок згодом не продавлював м'які настили в матраці Sleep&Fly Optima Fitness передбачений захист. Термовийлок виконує цю функцію, а також допомагає рівномірно розподіляти вагу по поверхні.

Фахівці стверджують, що застосування цього матеріалу у складі ортопедичних матраців здатне збільшити термін експлуатації спального місця.

Матеріали

Піна з масажним та ортопедичним ефектами

Піна з масажним та ортопедичним ефектами – високоеластичний матеріал спеціально створений для покращення ортопедичної підтримки вашого хребта. Завдяки унікальній формі піна має корисні масажні властивості, сприяє правильному розподілу тиску на різні ділянки тіла, знімає навантаження з судин, покращує кровообіг та загальне самопочуття під час відпочинку.

Латексована койра сизаля

Латексована койра сизалю – виготовляється з волокон листя тропічної рослини Агави сизальової та просочують натуральним латексом. Волокна сизалю характеризуються вищою зносостійкістю проти кокосової койрой. Такий ефект досягається завдяки збільшеній товщині та довжині натурального волокна сизалю.

Посилена система пружин Anatomic Multy Zone 3

Посилена система пружин Anatomic Multy Zone 3 – Трирівнева система високих незалежних пружин Anatomic Multy Zone 3, посилена по периметру рамою з прокатної сталі. Застосування високих пружин збільшує рівень пружності матраца, тим самим підвищуючи ефективність підтримки тіла під час сну. Зональний розподіл властивостей пружинного блоку забезпечує кращу анатомічну підтримку хребта та розслаблення м'язів.

Термовийлок

Термовилок – служить бар'єром між пружинним блоком і м'якими шарами матраца, надає виробу додаткової жорсткості та пружності, забезпечує рівномірний розподіл навантаження по всій поверхні виробу. Використання цього матеріалу у складі матраца збільшує рекомендований термін його експлуатації до 10 років.

Євроборт із піни по периметру

Євроборт із піни по периметру – борт із піни високої щільності, встановлений по периметру пружинного блоку. Він призначений для додаткового посилення країв матраца та запобігання їх деформації. Завдяки застосуванню євроборту вдвічі збільшується міцність та жорсткість по периметру виробу, підтримується його правильна форма. Це продовжує термін експлуатації матраца.

Чохол матраца c клімат контролем Clima Balance

Чохол матраца – якісний бельгійський стрейч із вмістом віскози 38%. Завдяки натуральним волокнам повітря природним чином циркулює всередині матраца, захищаючи його від накопичення вологи та неприємних запахів. Додаткова система клімату контролю Clima Balance у складі чохла регулює температурний баланс незалежно від пори року.

Характеристики
Тип матраца
Пружинні матраци, Матраци з кокосовою койрою
Жорсткість
підвищеної жорсткості
Висота матраца
24 см
Навантаження на 1 спальне місце
до 150 кг
Чохол матраца
Тканина стрейч із віскозою та системою Clima Balance
Зйомний чохол
Матраци з НЕзйомним чохлом
Пружинний блок
Посилена система пружин Anatomic Multy Zone 3
Ефект "Зима-Літо"
з чохлом Клiмат-Контроль
Ціновий сегмент
Стандарт
Країна виробник
Україна
Гарантія
1,5 роки
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід