Матраци Sleep&Fly Fitness

Знайдено: 0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Матраци Sleep Fly Fitness

Революційна новинка у світі ортопедичних матраців – серія Sleep&Fly Fitness. Це 5 унікальних високотехнологічних моделей, які мають вражаючу стійкість до навантажень.

На сьогоднішній день цим матрацам немає аналогів у них все ідеально та гармонійно підібрано.

У погоні за мріями та цілями, постійно самовдосконалюючись та розвиваючись, сучасне суспільство – це активні, цілеспрямовані люди. Нова звичка, що вже зміцнилася, вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, стежити за своїм настроєм, надихатися і шукати однодумців поступово переростає в принципи. Вона стає справжньою філософією покоління людей, які живуть у стилі Fitness.

Щоденне прагнення бути краще супроводжується колосальними навантаженнями як фізичними, так і емоційними. Повноцінний, якісний, здоровий відпочинок та сон мають стати невід'ємною частиною повсякденності. З турботою про Вас ми презентуємо нову унікальну лінійку ортопедичних матраців Sleep & Fly Fitness. Поєднання ультрасучасних компонентів з інноваційними технологіями дозволило створити неперевершені ортопедичні матраци аналогів, яким на даний момент просто не існує.

Лінійка Sleep&Fly Fitness включає 5 розкішних матраців, що відрізняються параметрами висоти, навантаження і різноманітністю матеріалів. Їх поєднує лише найвища якість.

Що відрізняє матраци Sleep & Fly Fitness від решти?

Нова система незалежних пружин - Anatomic Multy Zone 3 по периметру посилена рамою із прокатної сталі. Даний пружинний блок дозволяє досягти максимального пружності для оптимальної підтримки Вашого тіла. Пружинний блок рівномірно розподіляє навантаження та забезпечує анатомічно правильне положення хребта та розслаблення м'язів. Три зони жорсткості відповідають за певні ділянки тіла.

Унікальний матеріал – латексована койра сизалю. Натуральне волокно, одержуване з листя сизальової агави –; мексиканської тропічної рослини. Койра ретельно просочується високоякісним латексом. Для серії матраців Sleep&Fly Fitness використовуються добірні волокна - довгі та потовщені. Цей матеріал має найвищу міцність на розрив, не вбирає вологу та запахи, добре вентилюється.

Стрейч-чохол з віскозою та клімат контролем Clima Balance. Особливий склад чохла сприяє безперебійній циркуляції повітря всередині матраца, захищаючи його від скупчення пилу та неприємних запахів. Першокласний бельгійський стрейч, що має в основі 38% віскози, доповнений системою контролю клімату. Clima Balance ідеально регулює температурний баланс незалежно від пори року.

Кому варто купити матрац Sleep&Fly Fitness

Лінійка Fitness розроблена спеціально для тих людей, чиє життя наповнене підвищеними навантаженнями та високою фізичною активністю. Інноваційні матеріали, що використовуються при виробництві, мають сприятливий вплив на загальне самопочуття та здоров'я людини, надаючи профілактику недуг хребта та розслаблюючу дію на м'язи та опорно-руховий апарат.

Повноцінний міцний сон – це запорука нашого здоров'я та довголіття, бадьорості та гарного настрою, заповнення заряду енергії для нових починань. Не нехтуйте можливістю покращити якість сну вже сьогодні. замовляйте у нас модель матраца нового покоління Sleep&Fly Fitness.