В наявності

Ортопедичний матрац Велам Блу

Бренд: Велам
Код товару: 774428
10 575грн

Ортопедичний матрац Велам Блу

Жорсткість: середня жорсткість, ближче до жорсткого. Регламентована висота: 18 см. Габаритна висота: 24 см. Реальна висота матраца: 18 см. Навантаження на одне спальне місце: до 140 кг. Гарантія від виробника: 2 роки. Виробник: Велам, Україна.

Склад: чохол стьобаний на об’ємному наповнювачі "Sprut" з волокнами вовни та бавовни (ефект Зима-Літо"), основна тканина - трикотаж, блок незалежних пружин Multi-Zone Pocket Spring, кокосова койра, латекс, дворівнева система стабілізації - DSF (Double Stabilization Frame).

Опис

Сучасний пружинний блок «MZPS» (Multi-Zone Pocket Spring) (21 зона), настили кокосової койри та латексу, для розподілу навантаження та створення ефекту ідеальної підтримки.

Об'ємний чохол із тканини "Green Line" з ефектом "Зима-Літо". Повний контроль якості виробництва забезпечується системою менеджменту IMS, сертифікованою на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, 14001, OHSAS 18001.

Це модний та екологічно чистий виріб для Вашого сну.

Матеріали, що застосовуються у виробництві матраца Велам Блу

Пружинний блок «Pocket Spring» - найбільш ефективна основа кращих моделей пружинних матраців. Кожна пружина «працює» окремо, в зоні, обмеженій індивідуальним стаканчиком ("кишенею") з тонкого нетканого полотна. Система незалежних пружин абсолютно розподіляє навантаження, створюючи ефект анатомічності як поверхні матраца, а й усієї системи. Для створення різних зон пружності або цілих блоків підвищеної жорсткості застосовується дріт різної товщини (діаметра), використовуються пружини різних діаметрів. Чим менший діаметр пружини, (що вона тонша), тим більше виявляється еластичність блоку пружин.

Кокосова койра - плити з коричневих волокон «сорочки» кокосового горіха, скріплених напиленням латексних розчинів У меблевому виробництві койру використовують як основи та настили. Основні переваги екологічно чистого природного матеріалу: бактерицидні властивості, не схильна до гниття, не викликає алергічних реакцій. Щільність плит койри – 80-90 кг/м3. Просочена латексом структура створює напівжорстку, пружну основу - найважливіший аспект довговічності матраца. Чим вище щільність - тим твердіше матрац.

Латекс - щільні (65-70 кг/м3), якісні та довговічні настили матраца. Латексні плити для матраців в основному виконуються з вертикальними отворами, які надають додаткових властивостей і роблять матеріал більш дихаючим. Різний діаметр отворів довжиною плити використовують для створення зон пружності. Пружність та еластичність, анатомічність та екологічність - основні переваги матеріалу, який використовується і як основа матраца. Блок ідеально повторює контури тіла.

Sprut - об'ємний нетканий волокнистий настилковий матеріал. Відрізняється здатністю збільшувати ефект пружності та довговічності поверхонь матраца. Авторські (ТМ «ВЕЛАМ») технології безпрограшного поєднання ПЕТ волокон з волокнами бавовни, вовни, конопель створюють визначальні якості матеріалів для матраців: максимальний ступінь повітропроникності, теплогенерації та теплообміну. Матеріали екологічно безпечні, піддаються високотемпературному впливу.

Вовна - натуральні волокна вовни різних тварин, які використовуються в наповнювачі для чохлів матраців та ковдр. Вовна мериносів (порода овець) - особливо делікатні волокна, вони дорожчі за інших і догляд за такими виробами такий же дбайливий і делікатний. Застосування волокон вовни в матеріалах для матраців (в т.ч. відновлених) значно покращує їхню якість за рахунок властивості створювати оптимальний мікроклімат та зберігати тепло. Їхня присутність - визначальна особливість ефекту «Зима-Літо».

Бавовна - волокна рослинного походження. Один з найпрактичніших матеріалів, що володіє високою гігієнічністю та антистатичними властивостями. Застосування волокон бавовни в матеріалах для матраців (в т.ч. відновлених) забезпечує природний баланс вологи, сприяє гігієні та оптимальному мікроклімату середовища. Їхня присутність - визначальна особливість ефекту «Зима-Літо». Використання в нетканих матеріалах відновлених волокон вовни та бавовни дозволяє урізноманітнити структуру об'ємних наповнювачів та настилів, використовувати варіації їх щільностей та ступеня пружності.

Трикотаж - в'язане полотно, отримане сплетенням петель з однієї або кількох ниток на трикотажних машинах. Матеріал має багатошарову петельну конструкцію, що надає об'єму, м'якості та незмінності. Малюнок створюється різними нитками. Сучасні легкі та надійні синтетичні матеріали з поліефірних ниток, що використовуються в трикотажі, надають м'якості, пишності та ефекту збитої перини. Трикотажні чохли зносостійкі та не створюють пилу.

Характеристики
Тип матраца
Пружинні матраци, Матраци з латексом, Матраци з кокосовою койрою
Жорсткість
середньої жорсткості, ближче до жорсткого
Висота матраца
18 см
Навантаження на 1 спальне місце
до 140 кг
Чохол матраца
Тканина Трикотаж
Зйомний чохол
Матраци з НЕзйомним чохлом
Пружинний блок
Пружинна система Pocket Spring Multi-Zone
Ефект "Зима-Літо"
з ефектом Зима-Літо
Ціновий сегмент
Стандарт
Країна виробник
Україна
Гарантія
2 роки
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід