В наявності

Ортопедичний матрац Велам Грiн

Бренд: Велам
Код товару: 774439
6 470грн

Ортопедичний матрац Велам Грiн

Жорсткість: середня жорсткість. Регламентована висота: 18 см. Габаритна висота: 22 см. Реальна висота матраца: 18 см. Навантаження на одне спальне місце: до 120 кг. Гарантія від виробника: 2 роки. Виробник: Велам, Україна.

Склад: чохол стьобаний на об’ємному наповнювачі "Sprut" з волокнами вовни та бавовни (ефект Зима-Літо"), основна тканина - трикотаж, блок незалежних пружин Multi-Zone Pocket Spring, матеріал нетканий «VelaFlex» із 100% ПЭТ волокон, що мають підвищені гіпоалергенні властивості, дворівнева система стабілізації - DSF (Double Stabilization Frame).

Опис

В якості основи використано високоякісний мульти-зонний пружинний блок «MZPS» (Multi-Zonal Pocket Spring), виготовлений компанією ВЕЛАМ на швейцарському устаткуванні SPUHL. Функцію настилу виконує екологічно чистий нетканий матеріал VELAFLEX із 100% РЕТ волокон. Волокна відрізняються біологічною стійкістю, гіпоалергенними та антистатичними властивостями.

Спеціальна технологія термоскріплення дозволяє створювати матеріал без використання клейових сполучних. Як завершальний штрих ідеальної комплектації - об'ємний чохол, стьобаний на унікальному нетканому матеріалі Sprut із вмістом бавовняних волокон.

У виробництві матраца Велам Грін виключено застосування вовняних та інших волокон, які можуть спричинити найменші симптоми алергії. Матрац "ГРІН" – виріб для покупців із надчутливим сприйняттям довкілля.

Матеріали, що застосовуються у виробництві матраца Велам Грін

Пружинний блок «Pocket Spring» - найбільш ефективна основа кращих моделей пружинних матраців. Кожна пружина «працює» окремо, в зоні, обмеженій індивідуальним стаканчиком ("кишенею") з тонкого нетканого полотна. Система незалежних пружин абсолютно розподіляє навантаження, створюючи ефект анатомічності як поверхні матраца, а й усієї системи. Для створення різних зон пружності або цілих блоків підвищеної жорсткості застосовується дріт різної товщини (діаметра), використовуються пружини різних діаметрів. Чим менший діаметр пружини, (що вона тонша), тим більше виявляється еластичність блоку пружин.

Шерсть - натуральні волокна вовни різних тварин, які використовуються в наповнювачі для чохлів матраців та ковдр. Вовна мериносів (порода овець) - особливо делікатні волокна, вони дорожчі за інших і догляд за такими виробами такий же дбайливий і делікатний. Застосування волокон вовни в матеріалах для матраців (в т.ч. відновлених) значно покращує їхню якість за рахунок властивості створювати оптимальний мікроклімат та зберігати тепло. Їхня присутність - визначальна особливість ефекту «Зима-Літо».

Бавовна - волокна рослинного походження. Один з найпрактичніших матеріалів, що володіє високою гігієнічністю та антистатичними властивостями. Застосування волокон бавовни в матеріалах для матраців (в т.ч. відновлених) забезпечує природний баланс вологи, сприяє гігієні та оптимальному мікроклімату середовища. Їхня присутність - визначальна особливість ефекту «Зима-Літо». Використання в нетканих матеріалах відновлених волокон вовни та бавовни дозволяє урізноманітнити структуру об'ємних наповнювачів та настилів, використовувати варіації їх щільностей та ступеня пружності.

Трикотаж - в'язане полотно, отримане сплетенням петель з однієї або кількох ниток на трикотажних машинах. Матеріал має багатошарову петельну конструкцію, що надає об'єму, м'якості та незмінності. Малюнок створюється різними нитками. Сучасні легкі та надійні синтетичні матеріали з поліефірних ниток, що використовуються в трикотажі, надають м'якості, пишності та ефекту збитої перини. Трикотажні чохли зносостійкі та не створюють пилу.

Характеристики
Тип матраца
Пружинні матраци
Жорсткість
середньої жорсткості
Висота матраца
18 см
Навантаження на 1 спальне місце
до 120 кг
Чохол матраца
Тканина Трикотаж
Зйомний чохол
Матраци з НЕзйомним чохлом
Пружинний блок
Пружинна система Pocket Spring Multi-Zone
Ефект "Зима-Літо"
з ефектом Зима-Літо
Ціновий сегмент
Стандарт
Країна виробник
Україна
Гарантія
2 роки
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід