Матраци Yellow

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари
13 350грн
9 479грн

9 768грн
6 349грн

9 117грн
8 843грн

17 258грн
13 806грн

Матраци YellowВсе, що Ви так любите, є в матраци серії Yellow з преміальними пружинами. Поєднуючи комфорт та універсальну адаптивну атмосферу, матраци Yellow забезпечують підвищену повітропроникність, сфокусоване зниження тиску, практично нульовий перехід руху та неперевершену підтримку тіла. Якщо ви хочете купити ідеальний матрац, виберіть Yellow.

Ексклюзивні тканини для чохлів матраців Yellow виконані з ексклюзивної тканини Beauty Sonno розробленої на індивідуальне замовлення для компанії MatroLuxe і використовуються тільки в цій лінійці. Тканина розроблена таким чином, щоб створювати максимальний комфорт та м'якість при дотику. Ви відчуєте повне занурення у сон завдяки ідеально збалансованій щільності. Чохол із тканини BeautySonno - це ідеальне рішення для сну. Відпочивайте фізично та емоційно.

Мікромасажний ефект на 25% підвищує комфорт та якість Вашого сну. Верхній шар з масажним ефектом призначений для покращення кровообігу, рівномірного розподілу ваги тіла по всій його поверхні, а також забезпечує циркуляцію повітря завдяки своїй хвилястій структурі.

Кутова система підтримки - надає матрацу пружність і посилює ортопедичний ефект.

Butterfly (Батерфляй) - зберігає ортопедичні властивості і збільшує термін служби. Ця інноваційна система розташовується на боковинах матраца. У поєднанні із сучасним пружинним блоком Butterfly робить матрац зручним та комфортним.

Memory Foam - анатомічний гіпоалергенний матеріал з ефектом «пам'яті», що має високу повітропроникність і гігроскопічність.

Сизаль - натуральне волокно, яке одержують із листя агави сизальової. Він м'якший і еластичніший за кокосову койру, високо цінується за пружність, міцність і високу зносостійкість при експлуатації. Шар цього матеріалу чудово пропускає повітря та не затримує вологу, надає доступ повітря іншим наповнювачам. Сизаль чудово поглинає звук, що робить матрац особливо тихим. Його волокна є антистатичними, тому не притягують частинок пилу.

Pocket Spring 5 Zones - незалежний пружинний блок, який забезпечує максимальну ортопедичну та анатомічну підтримку. Кожна пружина знаходиться в окремому чохлі, що дозволяє окремим частинам матраца не взаємодіяти між собою. Мультизонний блок забезпечує правильну підтримку для 5-ти зон тіла завдяки різній жорсткості пружин. Комплекс цих властивостей дає здоровий сон.

Multi Pocket 7 Zones система пружин з 7 незалежними поперечними зонами підтримки з унікальною системою кутової підтримки та системи Butterfly. Додатково посилено двома рамками зі сталі. Система пружин Multi Pocket розроблена з урахуванням анатомічних особливостей людини. Таке поперекове зонування досягається за рахунок комбінування пружин різної жорсткості та діаметру. Таким чином, забезпечується підтримка хребта в правильному положенні під час сну за рахунок основи матраца - системи пружин Multi Pocket.