Топери Сонель

Знайдено: 1 - 8 серед 8 товарів
3 020грн
2 929грн

3 187грн
3 091грн

5 118грн
4 964грн

3 477грн
3 373грн

4 506грн
4 371грн

3 957грн
3 838грн

3 977грн
3 858грн

4 157грн
4 032грн

Матраци Сонель

Якщо ви хочете купити ортопедичні топери з різним ступенем жорсткості та всілякими наповнювачами за вигідними цінами, то ми з радістю пропонуємо Топпери Сонель.

Вся продукція Сонель відповідають встановленим стандартам та має сертифікати.

Основні функції топерів Сонель:

  • можуть надати жорсткості або м'якості спальному місцю;
  • продовжують термін служби матраца або дивана;
  • допомагають оновлювати спальне місце.

М'який Топпер Сонель

Купити в інтернеті м'який топпер можна в будь-який час, день і ніч. Інтернет магазин MatrasLux приймає замовлення цілодобово. Вільний час дуже важливий для кожної людини, тому ми максимально спростили процес підбору товарів на нашому сайті. За допомогою фільтрів можна вибрати жорсткість топпера, його наповнення, матеріал чохла та багато інших параметрів. Якщо ви вже знаєте назву топпера, який хочете купити, його легко можна знайти через пошук.

Наповнення топера впливає на його жорсткість. Так, наприклад, топер з латексом буде м'яким і здатний пом'якшити диван із жорсткою основою. Топпер з ортопедичною піною - середньої жорсткості, універсальний та підходить практично всім.

Топпер з Меморі

Вирішили купити топер із меморі? Відмінний вибір! Як правило, жорсткість у нього буде середня, ближче до жорсткого. Memory – це в'язкоеластична піна, яка вперше була застосована в NASA для зручності скафандрів космонавтів. Це можна сказати – унікальний матеріал. Топпер з пам'яттю запам'ятовуватиме контури вашого тіла як тільки ви ляжете на нього і тепло його пом'якшить. Коли встанете з нього, він швидко набуде початкової форми.

Топпери з меморі у Києві користуються популярністю серед багатьох людей, адже вони допомагають покращити ортопедичність спального місця. Також вони зменшують тиск на кровоносні судини, знімають напругу та розслаблюють м'язи.

Топпер двоспальний

Не залежно від того який купуватимете топпер, двоспальний або полуторний, у будь-якому випадку він обов'язково Вам сподобається і підійде за ціною. Якщо при виборі у Вас виникнуть питання або труднощі, вирішити їх можна з нашими менеджерами за телефонами вказаними в шапці сайту.