Ортопедичнi матраци The Home

Знайдено: 1 - 2 серед 2 товари
10 589грн
10 271грн

16 195грн
15 709грн

Матраци The HomeНова лінійка ортопедичних матраців Matroluxe The Home поєднала новітні розробки з досвідом минулих років. Асортименти склали вісім моделей з різними наповнювачами. Вся продукція орієнтована формування атмосфери сприятливої відпочинку. Високі естетичні та робочі показники обумовлені застосуванням якісних матеріалів та інноваційних технологій. Колекція реалізується у широкому діапазоні цін.

Кожна з модифікацій заслуговує на окрему увагу. Традиційний пружинний блок Bonnel використовується при створенні матраців Julieta, Laura та Patricia. Пружини Боннель демонструють стабільні амортизаційні властивості протягом тривалого часу, рівномірно розподіляють вагу та успішно протистоїть просіданню. Особливості методу кріплення пружин, що перешкоджають виникненню сторонніх шумів: скрипу та тертя, а спеціальна термічна обробка металевих деталей збільшує термін користування до 15 років. Матраци The Home мають солідний запас міцності та відмінні характеристики.

Додаткову щільність та надійність гарантує кутова система підтримки - "Butterfly". По периметру пружинний блок посилено двома рамками зі сталі. Така кострукція захистить пружинний блок від деформації у процесі експлуатації.

Принцип дії матраців Paola, Monika та Tiffany ґрунтується на використанні незалежних пружинних блоків - "Multi Pocket". Ефект оптимального ортопедичного впливу досягається шляхом застосування пружин різного діаметра та різної кількості витків, що в комплексі забезпечує необхідний результат.

Пружинний блок Multi Pocket 7 zone розділений на 7 зон різної жорсткості, і забезпечує оптимальну, незалежну підтримку зоні плечей, попереку, тазу та стегон, колін, гомілки, ступнів. Пружинний блок Multi Pocket 3 zone забезпечує незалежну підтримку зон голови, попереку та ніг. Дані системи підтримки сприяють максимальному розслабленню м'язів хребта, що впливає на рівень комфорту сну. Матраци з пружинами Multi Pocket легко переносять точковий тиск і відрізняються дивовижною довговічністю.

Безпружинні матраци представлені двома матрацами - Sandra і Dominika. В даному випадку роль наповнювача виконує матеріал Dense Foam, який має аналогічні властивості натуральному латексу. Унікальна піна із мікромасажними властивостями цінується шанувальниками люксового рівня комфорту. Має достатню повітропроникність і гігроскопічність. Здатний контролювати комфортність клімату всередині та на поверхні матраца.

Чохли матраців The Home виготовляють із жаккарду та стрейч-трикотажу. Тканини приємні на дотик та практичні. Глибока стібка надає елегантності та шляхетності зовнішнього вигляду виробу і, що важливо, збільшують термін служби.

У серії матраців The Home є моделі на будь-який смак та за доступною ціною. Можна купити матрац як із пружинним блоком Боннель так і пружинами Multi Pocket, а також безпружинний матрац. Вибір за вами.