Матраци Take&Go

Знайдено: 1 - 5 серед 5 товарів
3 660грн
3 294грн

6 527грн
4 895грн

5 813грн
4 650грн

5 620грн
4 777грн

4 855грн

Сучасні матраци Take&Go в Києві – це перше у своєму роді технічне рішення, яке полягає у використанні технології упаковки у вакуум. Вони відповідають підвищеним вимогам гіпоалергенності, натуральності використаних матеріалів, ортопедії та екологічної чистоти. Чохли з натурального бельгійського стрейчу з використанням великої кількості натуральних волокон у тканині.

Матраси Take&Go – екологічна чистота, м'якість та довговічність для Вас!

Відмінною особливістю, що має матрац Take&Go купити який Ви маєте можливість у нашому інтернет-магазині, є його унікальне «уміння» адаптуватися під вигини вашого тіла. Використання натуральних матеріалів забезпечує відмінну циркуляцію повітряних мас, що гарантують спокійний, глибокий та міцний сон у будь-яку пору року та за будь-яких температур навколишнього середовища.

Матрасы Big Roll

Big Roll

Soft Roll

Soft Roll

Multi Roll

Multi Roll

Relax Roll

Relax Roll

Slim Roll

Slim Roll

Вакумная упаковка
Зима / Лето
Гарантия

3 года

3 года

3 года

3 года

3 года

Особенность

Неограниченная
нагрузка

Эффект 2 в 1
Высота матраса

20 см

17 см

18 см

19 см

15 см

Тканина стрейч

Чохол матраца виконаний із міцного бельгійського стрейчу. Тканина відрізняється приємними тактильними властивостями, стійка до деформації та зберігає первинну форму чохла протягом усього терміну експлуатації матраца. Бельгійський стрейч має м'яку структуру і приємний на дотик. Сон на такому чохлі комфортний та безтурботний.

Ортопедична піна Ergoflex високої щільності

Ортопедична піна має високий рівень щільності завдяки чергуванням осередків різного розміру, які легко пропускають крізь себе повітря та швидко відновлюють початкову форму після інтенсивного стиснення.

Високий рівень щільності матеріалу Ergoflex відповідає за ортопедичні властивості матраца, сприяє правильному розподілу тиску на різні ділянки тіла, що гарантує ідеальний комфорт для людей і з малою масою тіла, і з великою.

Комфортна піна

Високоеластичний матеріал завдяки еластичним та пружним характеристикам забезпечує анатомічну підтримку хребта, комфортний рівень жорсткості та гарне самопочуття після сну.

Латексована кокосова койра

природний матеріал, екологічно чистий матеріал. За властивостями він еластичний, довговічний і повітропроникний, надає додаткової жорсткості спального місця. Завдяки просоченню натуральним латексом на 15% збільшується пружність та міцність кокосової койри, а також підвищується стійкість матеріалу до великих навантажень.

Ортопедична піна Ergoflex

Нетоксична, довговічна, гіпоалергенна ортопедична піна. Сприяє правильному розподілу тиску на різні ділянки тіла, знімає напругу судин та покращує кровообіг під час сну.

Піна Memory Foam

Комфортна піна з ефектом Пам'яті. Сучасний матеріал, що ідеально адаптується під форму тіла людини, повторюючи її контури. Ппена Memory ніжно огортає тіло, дарує ефект невагомості та повного розслаблення. Для максимального розкриття всіх корисних властивостей матеріалу рекомендується його застосування при температурі не нижче 20°С. С.

Натуральна вовна та бавовна

Натуральний шар бавовни з одного боку матраца та натуральний шар вовни з іншого боку робить сон комфортним у будь-яку пору року, як узимку, так і влітку. Матеріали характеризуються високим рівнем м'якості, еластичності та гігієнічності. бавовна забезпечує оптимальний комфорт влітку. Вовна зігріває зимовими ночами.

Комфортна піна високої щільності

Комфортна, високоеластична піна ідеально підлаштовується під контури вашого тіла, швидко відновлює вихідну форму після інтенсивного стиснення, забезпечуючи високий ступінь зручності.

Синтепон високої щільності

Гіпоалергенний, нетоксичний матеріал, що добре акумулює тепло. Завдяки своїй високощільній структурі робить чохол матраца пишним, комфортним та довговічним.