Матраци Сонлайн

Знайдено: 1 - 9 серед 9 товарів
2 968грн

3 735грн

3 492грн

3 158грн

3 656грн

3 834грн

4 222грн

5 484грн

4 085грн

Матраци Сонлайн - гармонія сну!

«Сонлайн» постійно контролює якість матеріалів наповнення та кінцевої продукції. Використання натуральних наповнювачів, як традиційних, так і екзотичних, які в союзі з передовими технологіями обробки матеріалів дозволяють компанії створювати матраци з високим рівнем комфорту та високою екологічністю.

Ми пропонуємо купити ортопедичні матраци Сонлайн на пружинних блоках та безпружинні. Важливим напрямком є можливість виробництва на індивідуальне замовлення, термін виготовлення та поставки при цьому становить не більше 3 днів.

У деяких моделях містяться пружинні блоки. При виробництві їх комплектують двома основними типами: «Боннель» та «Pocket Spring».

Матраци з пружинним блоком «Боннель» протягом багатьох років залишаються на ринку не лише у європейських країнах, а й в Україні. «Боннель» складається з біконусних пружин, скріплених між собою спіраллю зі сталевого дроту діаметром 2,2 мм. Сонлайн комплектують високоякісними 5-ти витковими пружинами, а діаметр верхнього та нижнього витків – ndash; 9 см., що сприяє максимальній надійності та вираженому ортопедичному ефекту.

Матраци з незалежним пружинним блоком «Pocket Spring» на основі пружин бочкоподібної форми, кожна з яких знаходиться в окремому матерчатому чохол (кишені), а не жорстко з'єднана з сусідньою пружиною. Завдяки такій конструкції поверхня може максимально повторювати форму тіла людини. Важливим показником якості «Pocket Spring» є густина, тобто кількість пружин на квадратний метр, яка може коливатися від 250 до 500 шт. У Сонлайн висока щільність пружин - 320 шт. на 1 кв. м., що забезпечує "індивідуальний підхід" до різних ділянок тіла, наділяючи яскраво вираженими ортопедичними та анатомічними властивостями.

Безпружинні матраци Сонлайн представлені моделями «Глорія» та «Дитячий». У них традиційно присутні високоякісні наповнювачі: койра, латекс та бавовна.

Для захисту м'яких настилів від впливу пружинного блоку застосовується термопресована повсть. Термовий лок - це матеріал високої жорсткості, що отримується шляхом спікання синтетичних і натуральних волокон за спеціальною технологією. Матраци Сонлайн мають багато інших наповнювачів як природного, так і синтетичного походження для забезпечення потрібної м'якості або жорсткості.

Сучасні виробники все частіше пропонують купити жорсткі матраци. Якісні вироби завжди містять кокосове волокно (койру). Це жорсткий наповнювач, який отримується в природних умовах з верхніх волокон кокосового горіха. Койра не вбирає вологу, сприяє збільшенню вентиляції, має антиалергенні та антибактеріальні властивості, оптимальну пружність.

Інша складова – м'які наповнювачі, які наділяють відчуттям комфорту та підтримують анатомічний ефект.

Пінополіуретан – один із найпоширеніших матеріалів у виробництві, він екологічно чистий, гіпоалергенний, нетоксичний. Матраци Сонлайн комплектуються високоякісним комірчастим пінополіуретаном щільністю понад 45 г/м3.

Ідеальним наповнювачем, завдяки якому ортопедичні матраци набувають високих динамічних та статичних властивостей є латекс. Це продукт каучукового дерева гевеї, який після спеціальної обробки набуває мікропористої структури, подібної до будови бджолиних сот, із заповненими повітрям осередками.

Сонлайн всі моделі забезпечують ефектом «Зима-Літо», що означає присутність під оббивкою з одного боку вовняного волокна, з іншого – 100% бавовна. Вовняне волокно – це натуральний наповнювач, який має ідеальні теплоізоляційні характеристики, має здатність накопичувати та віддавати тепло, створює чудовий мікроклімат та зберігає тепло верхнього шару в зимовий період. Будучи чудовим терморегулятором, бавовна наповнює відчуттям свіжості в літній період, тому що цей природний матеріал добре поглинає вологу та пручається підвищеним температурам.

Ортопедичні матраци «Сонлайн» зачохляють лише високоякісною тканиною жаккард. Він є міцним і довговічним матеріалом, який містить 85% бавовни і 15% поліестеру, що дозволяє йому не електризуватися і інтенсивно вентилюватися.

Купити матрац Сонлайн можна не виходячи з дому, достатньо зайти в інтернет-магазин, де можна докладно і не поспішаючи вивчити всі моделі, порівняти їх та зробити правильний вибір. Розрахуватися за покупку можна тоді, коли матрац Сонлайн лежатиме у Вашій спальні, а різниця в ціні приємно здивує.