Матраци Сонель

Знайдено: 1 - 22 серед 22 товари
5 358грн
4 769грн

5 843грн
5 200грн

6 162грн
5 977грн

6 777грн
6 574грн

6 777грн
6 574грн

8 667грн
8 407грн

6 934грн
6 171грн

6 262грн
6 074грн

9 268грн
8 990грн

6 456грн
6 262грн

6 921грн
6 160грн

6 915грн
6 708грн

9 518грн
9 232грн

8 648грн
8 389грн

5 865грн
5 220грн

5 366грн
4 776грн

7 273грн
7 055грн

10 368грн
10 057грн

11 478грн
11 134грн

13 583грн
13 176грн

7 524грн
7 298грн

5 813грн
5 174грн

Матраци Сонель

Ортопедичні матраци Сонель

Модельний ряд ТМ "Сонель" представлений матрацами, що мають ортопедичний ефект, сконструйовані на основі пружинних блоків "Pocket Spring" і "Bonnel", а також широкою лінійкою безпружинних матраців та різноманітним приладдям для сну. З'явившись порівняно недавно, компанія "Сонель", тим не менш, має великий досвід виробництва ортопедичних матраців, і, продовжуючи інтенсивно розвиватися, благополучно підкорює український ринок. До колективу компанії увійшли фахівці, які точно знають секрети створення максимально комфортних умов для Вашого відпочинку. Різноманітні варіанти екологічних моделей матраців, від недорогих до елітних, а також приємне поєднання відмінної якості та доступної ціни, зможуть здивувати та порадувати навіть найвибагливішого покупця.

Моделі матраців серії "Преміум", що демонструють чудовий ортопедичний ефект, відмінно адаптуються до індивідуальних особливостей людини. Вміння максимально точно передавати навантаження пружинному блоку, що дозволяє забезпечити персональну пружну підтримку для різних частин тіла. Завдяки цій здатності під час відпочинку хребет набуває фізіологічно правильного, природного положення, створюючи тим самим відмінний анатомічний ефект. Для людей з підвищеною масою тіла ідеальним рішенням стане вибір матраца серії "Преміум Макс", які мають додаткову жорсткість. Ексклюзивні, високої якості настилочні матеріали зроблять Ваш відпочинок максимально комфортним та повноцінним, а також створять ідеальні мікрокліматичні умови будь-якої пори року.

Матраци серії "Гранд" з ортопедичним ефектом гармонійно поєднують у собі найкращі якості унікальних природних матеріалів: екологічність, гігієнічність, довговічність, а також мають відмінні бактерицидні властивості. Настилочні матеріали, що використовуються для створення матраців серії "Гранд", подаровані самою природою, створюють оптимальний мікроклімат і неперевершено комфортні умови для Вашого відпочинку незалежно від пори року. Замовляючи вироби торгової марки "Сонель" Ви можете не сумніватися у високій якості заявлених в обраній Вами моделі наповнювачів, а також у 100% їх наявності.

Здоровий сон на матрацах Сонель

Для створення максимального рівня комфорту, забезпечення повноцінного відпочинку та міцного, здорового сну, матраци "Сонель" виготовляються за допомогою високоякісних та високоефективних матеріалів та сучасних технологій. Кожен етап у процесі виробництва продукції ТМ "Сонель" ретельно контролюється. Настилочні шари в матрацах "Сонель" відрізняються довговічністю, гігієнічністю, відмінною вентильованістю, а також мають терморегулюючі та абсорбуючі властивості, і підтверджуються сертифікатами якості. Замовляючи матрац ТМ "Сонель" Ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що вказані в специфікації, обраної Вами моделі, комплектуючі будуть в наявності, а наповнювачі будуть чудовою якістю.

Всі вироби ТМ "Сонель" схвалені Міністерством Охорони Здоров'я України, та пройшли сертифікацію відповідно до прийнятих медичних критеріїв безпеки, відповідно до стандартів ДСТУ EN 1334:2004; код УКТЗЕД 9404; код за ДКПП: 36.15.

Компанія "Сонель" гарантує безперервний контроль якості матеріалів та технологій протягом усього процесу виробництва, аж до виходу готової продукції. У створенні матраців входять лише високоякісні та екологічно чисті матеріали.

Кожна модель, що увійшла до лінійки матраців "Сонель", ретельно продумана та створена з урахуванням вікових потреб, особливостей статури, зростання та ваги, а також з огляду на персональні переваги щодо м'якості або жорсткості спальної поверхні. Реалізуючи такий індивідуальний підхід, ми створюємо вироби, які дарують неймовірне відчуття комфорту під час відпочинку та здатні порадувати навіть найвибагливішого покупця.

Відпочинок на матрацах ТМ "Сонель" - це гармонія тіла та душі, запорука бадьорості та відмінного настрою щодня.

"Сонель" з радістю дасть Вам повноцінний відпочинок і комфортний, здоровий сон протягом багатьох років.

Матраци на основі пружинних блоків користуються сьогодні великою популярністю. Вони мають особливу конструкцію і високу ортопедичність, а повітряний прошарок забезпечує безперервну циркуляцію повітря у всіх шарах матраца. У матрацах Сонель використовують два варіанти пружинних блоків.

Pocket Spring - найбільш еластичний пружинний блок, конструкція якого складається з незалежних пружин циліндричної форми. Усі пружини розташовуються в індивідуальних тканинних чохлах, що скріплюються між собою, формуючи блок. Така технологія створює ряд переваг: кожна індивідуально упакована пружина, не маючи металевої зв'язки, самостійно реагує на найменший рух людини, що відпочиває, створюючи максимально комфортні умови для відпочинку. Завдяки особливостям конструкції, блок незалежних пружин "Pocket Spring" набуває високої точкової еластичності, що дозволяє ідеально точно повторювати контури сплячої людини та розподіляти навантаження відповідно до ваги окремих частин тіла. Маючи високу пружність, система "Pocket Spring" гарантує природне, анатомічно правильне положення хребта під час відпочинку, тим самим суттєво зменшує ризик виникнення больових відчуттів у спині.

П'ятивиткові двоконусні пружини "Боннель" - з яких складається дворамковий залежний пружинний блок "Боннель", виготовлені з високоякісного сталевого дроту, і мають діаметр 2,2 мм. Безперервно переплітаючись пружини, з'єднуються одна з одною спіраллю. Важлива особливість пружин цього типу - так звана біконусна конструкція, коли радіус витка пружини поступово звужується до центру, і також послідовно розширюється до країв. Завдяки цьому витки не стикаються, і стає можливим запобігти тертю пружин та їх скрипу. По периметру блоку "Боннель" проходить сталева, підвищена міцність, рама, до якої з обох боків прикріплюються пружини. Щільність 120 пружин на 1м2 створює найкращий ступінь жорсткості і надає конструкції ортопедичні властивості. Класичний пружинний блок "Боннель" здатний протягом тривалого часу зберігати свою еластичність під впливом людської ваги. Після припинення дії навантаження блок легко відновлює свою початкову форму. Завдяки рівномірному розподілу навантаження по всій поверхні матраца хребет людини, що відпочиває, приймає природне положення.

Для запобігання механічним пошкодженням м'яких шарів матраца, поверх пружинного блоку обов'язково розташовується міцний запобіжний шар. Як правило, використовується термопресована повсть або флізелін.

Термовилок - це високощільний нетканий матеріал, у складі якого є як натуральні, так і синтетичні волокна, що виготовляється за спеціальною технологією, проходячи процес спікання. Відмінно захищає шари настилу від впливу пружин і робить матрац більш жорстким і довговічним.

Також, як захисний настилковий фільтр між м'якими шарами і пружинним блоком часто використовують синтетичний, на основі термічно скріплених поліефірних волокон, щільний нетканий матеріал флізелін.

Комфортність спальної поверхні насамперед залежить від якості м'яких шарів – наповнювачів. Їхнє основне завдання полягає в грамотному перерозподілі навантаження. Також в залежності від особливостей і властивостей настилів матрац набуває або жорсткої або м'якої поверхні. Запорукою комфортного відпочинку є гармонійне поєднання м'яких та жорстких матеріалів.

Кокосова койра - Природний матеріал створюють їх волокон оболонки горіха кокосової пальми. Для надання еластичності кокосові волокна просочують натуральним латексом. Завдяки своєму рослинному походженню цей унікальний, екологічний матеріал має відмінні гігієнічні та антисептичні властивості, не схильний до процесу гниття, має пружність, міцність і довговічність. Цілком не схильний до деформації і чудово зберігає свою форму, незалежно від навантаження.

М'які наповнювачі представлені натуральним перфорованим латексом та пінополіуретаном.

Латекс - виготовляється з млечного соку гевеї - каучукового дерева. Пориста, наповнена повітрям структура, що нагадує будову бджолиних стільників, виникає в процесі перфорації та подальшої термічної обробки вихідного матеріалу. Завдяки своїй пористості латекс має відмінну вентильованість і створює сприятливий мікроклімат усієї спальної поверхні. Латекс забезпечує точну передачу навантаження на пружинний блок, витримує значний тиск та швидко відновлює вихідну форму. Цей натуральний матеріал, копіюючи обриси Вашого тіла, гарантує анатомічно правильне положення хребетного стовпа, а також довговічніший і стійкіший до впливу зовнішніх факторів, ніж поролон. Тому сьогодні, у виробництві матраців, латекс є ідеальним м'яким наповнювачем.

Пінополіуретан - сучасний екологічний матеріал синтетичного походження. У матрацах він представлений у вигляді сформованого піноблоку, що має залежно від моделі різну висоту. Його основні характеристики - еластичність, пружність, щільність та недеформованість. Завдяки використанню новітніх технологій ці важливі властивості зберігаються протягом десятиліть.

Прошивний напіввовняний ватин - має у своєму складі кілька різних видів натуральних волокон, застосовується між чохлом та основними наповнювачами, виконуючи ізоляційну функцію.

У процесі створення більш комфортних умов для Вашого сну та відпочинку та реалізації технології "Зима/Літо", велика увага приділяється здатності поверхні матраца до терморегуляції. Забезпечити потрібний рівень теплопровідності та нормалізацію надлишкового тепла здатні лише натуральні матеріали.

Вовняне волокно виготовляється зі 100% овечої вовни, створює на поверхні "зимової" сторони матраца оптимальний мікроклімат у зимовий час та забезпечує неперевершені теплоізоляційні властивості.

Бавовняне волокно - використовується для забезпечення терморегулюючих та абсорбуючих властивостей "літньої" сторони. Крім усього вищепереліченого, цей матеріал гіпоалергенний, має чудові бактерицидні властивості і сприяє більш інтенсивному повітрообміну. Завдяки волокнам бавовни поверхня матраца виводить надлишки тепла, створюючи відчуття комфортної прохолоди.

Для пошиття матраца прийнято використовувати тільки високоякісний матеріал з великою кількістю натуральних волокон. Найбільшою популярністю користується жакардове полотно.

Жаккард - щільна тканина, з якої виготовляють чохли для матраців Сонель, містить велику кількість натуральних волокон, тому що безпосередньо контактує з людським тілом. Жакардове полотно повітропроникне, а також має антистатичні та гігієнічні властивості. Високоякісний жаккардовий чохол, завдяки високій щільності плетіння волокон, має високу міцність і прослужить Вам довгі роки.

Синтепон - матеріал синтетичного походження, що простібається з тканиною чохла, що надає додатковий об'єм, м'якість і рельєфність поверхні матраца. Поліефірне волокно має теплоізолюючі властивості, зберігаючи незмінну температуру на поверхні матраца.

Спанбонд - синтетичний, білого кольору, нетканий матеріал, складається з термічно скріплених поліефірних волокон і має відмінні вологопоглинаючі властивості.

Безперешкодна циркуляція повітря у внутрішніх шарах матраца забезпечена наявністю спеціальних повітряних отворів - аераторів.