Матраци Sleep&Fly Organic

Знайдено: 1 - 6 серед 6 товарів
5 955грн
5 062грн

6 896грн
5 517грн

6 418грн

8 120грн

6 085грн

5 750грн

Sleep&Fly Organic унікальні та безпечні матраци для зручного сну

З гордістю презентуємо чергову приголомшливу новинку - матраци Sleep&Fly Organic. Це особлива серія ортопедичних матраців, виконаних зі 100% екологічно чистих матеріалів, за технологією, що не забруднює навколишнє середовище. Всі наповнювачі та комплектуючі були добре підібрані та ретельно перевірені, щоб отримані вироби стали абсолютно нешкідливими для споживача та не викликали алергічних реакцій.

Колекція представлена ​​5 неповторними матрацами, в основі яких лежать пружинні блоки незалежного типу. Кожен матрац Sleep&Fly Organic здатний перевернути загальноприйняте уявлення про комфортний відпочинок, подарувавши істинно міцний і солодкий сон. Завдяки застосуванню удосконалених пружинних систем, новітніх ортопедичних наповнювачів та чохлів, а також інноваційних технологій виробнику вдалося створити бездоганний ортопедичний матрац.

Переваги матраців Сліп енд Флай Органік

Головні критерії: натуральний склад, ортопедичні властивості, довговічна експлуатація. Матраци повністю безпечні, незалежно від інтенсивності та терміну експлуатації. Крім того, їх виготовлення – частина екологічної програми підприємства. Процес виробництва проходить без завдання шкоди природі та навколишньому середовищу. Тому, купуючи цю продукцію, можна зробити свій внесок у екологію, подбати не лише про своє здоров'я, а й про планету.

Чому варто купити Sleep&Fly Organic у Києві:

  • збільшена стійкість до тривалих та динамічних навантажень (до 150 кг);
  • бездоганні ортопедичні та анатомічні якості;
  • чистота та свіжість протягом довгих років служби, а також антибактеріальний ефект;
  • ультрам'який та надміцний чохол з тканини Organic Cotton;
  • найвища якість, повна безпека та гіпоалергенність усіх матеріалів;
  • не накопичують пил, вологу, сторонні запахи;
  • універсальний лаконічний дизайн.

Пружинний блок – найважливіша деталь матраца, його основа, що більшою мірою визначає надійність, термін служби та рівень ортопедичності. Матраци Sleep&Fly Organic оснащені системою незалежних пружин IQ Spring, де пружини виконані у формі пісочного годинника. IQ Spring має максимально можливий термін експлуатації, легко витримує гранично високі навантаження і забезпечує правильну ортопедичну підтримку всіх відділів хребта, легко адаптуючись під обрану для сну позу і будь-які особливості статури.

Прекрасно доповнюють пружинний блок насичена вуглецем піна Carbon Foam. У деяких моделях використовується Bio Latex та пружна кокосова койра - Bio Cocos. Це нетоксичні, «дихаючі» наповнювачі, що підсилюють анатомічний ефект матраца.

Євроборт із піни по периметру пружинного блоку та проміжний шар унікального матеріалу Eco Felt збільшують рекомендовану тривалість служби матраца до 10 років!

З невеликої лінійки Сліп енд Флай Органік кожен зможе підібрати матрац, що повністю відповідає індивідуальним вимогам. Різні комбінації наповнювачів дають можливість вибрати відповідний ступінь жорсткості та висоту. Якщо раніше були проблеми зі сном і засинанням, то з матрацами Organic назавжди зникнуть безсоння, дискомфорт у хребті та суглобах, головні болі та затікання кінцівок. На вас чекає повноцінний, солодкий сон, а також бадьорість, енергійність та чудовий настрій.

Купити матрац Organic Sleep&Fly – означає придбати гарний аксесуар для сну. Це комфортне доповнення спального місця та безцінна інвестиція у свій здоровий сон на довгі роки.

Сміливо вибирайте модель Sleep&Fly Organic, що сподобалася, і зв'яжіться з нами зручним для Вас способом. Досвідчені менеджери детально дадуть відповіді на всі запитання, допоможуть підібрати потрібний розмір і підкажуть найбільш зручний спосіб оплати та швидкої доставки товару.

Ви відчуєте покращення загального стану здоров'я, забезпечите комфортний відпочинок на тривалий час, отримаєте впевненість у безпеці. Купуйте якісну українську продукцію за оптимальними цінами. Унікальні властивості та доступність – головні переваги таких виробів.