Матраци Regeneration

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари
7 278грн
6 186грн

12 057грн
10 851грн

10 259грн
8 720грн

12 024грн
9 619грн

Ортопедичні матраци RegenerationОртопедичні матраци Regeneration від Української фабрики "Come-For" - це гарантія повноцінного відпочинку та турбота про ваше здоров'я. Вони здатні задовольнити будь-які побажання щодо якості спального місця. Команда Come-For надихнулася ідеєю створення матраца, який допомагав би зміцнювати здоров'я під час сну, посилював природні сили організму до самоконтролю та відновлення. При виготовленні цієї лінійки використано низку інноваційних технологій.

Технологія Biorytmic

Творці матраців Регенерейшин озброїлися технологією "Biorytmic", що дозволяє інтегрувати в структуру тканини окремі молекули корисних для людини природних мінералів, таких як лимоніт, іонізований кремній та магній. Мінералотерапія діє під час сну, допомагаючи звільнитися від напруги, наводячи норму біоритми, підвищуючи стійкість до стресу. В результаті:

  • на 13% збільшується ефективність відновлення організму;
  • на 17% підвищується стресостійкість;
  • на 70% зростає здатність до самоконтролю організму.

Ці результати підтверджені європейськими сертифікатами в результаті лабораторних досліджень.

Пружинний блок Sky7

У деяких пружинних ортопедичних матрацах Regeneration основним елементом конструкції є блок незалежних пружин "Sky 7". Він складається із пружин зі збільшеною кількістю витків у порівнянні зі звичайними. Вони більш надійні та довговічні, краще витримують навантаження та підлаштовуються під тіло людини. Використовується два типи пружин, для делікатної та посиленої підтримки, що відрізняються діаметром витків. Блок має сім зон жорсткості для максимально природного положення хребта під час відпочинку. Переваги Sky7:

  • на 21 % збільшено максимальне навантаження;
  • робоча амплітуда збільшена вдвічі;
  • 7 зон жорсткості.

Посилена боковина - Контур 360

Для утримання форми матраца та підвищення його терміну служби в даній серії використано посилений єврокаркас - "Контур 360", який на 60% ширший за звичайний. Він міцніший, надійно зміцнює периметр.

Багатошарове стьобання

Особлива технологія з'єднання м'яких шарів настилу і тканини за допомогою глибокого багатошарового стьобання підвищує надійність матраца, надає йому велику пружність, пишність і привабливий зовнішній вигляд. Його переваги: відсутність клею у верхніх шарах настилу, зменшення загальної кількості клею на 37%, преміальна пишність.

Матеріал Memory Gel

Є гібридом Віско-меморі та Техно-гелю, має комірчасту структуру, чудово повторює контури тіла та забезпечує терморегуляцію. Гель має високу теплопровідність та питому теплоємність. Він поглинає зайве тепло, довго залишаючись прохолодним. Його основні переваги: оптимальний мікроклімат, комфортність та безпека підтверджує європейський сертифікат Serti Pure.

Матеріал Cloud Memory

У серії Регенерейшин використовується унікальний матеріал "Cloud Memory" з особливою структурою осередків. Він швидше реагує на навантаження та зберігає еластичність при змінах температури. Будова осередків дає можливість повітря циркулювати, запобігаючи перегріву та пітливості сплячої людини. Переваги: ефект хмари, повноцінна вентиляція, збереження еластичності за різних температур, швидко підлаштовується під обриси тіла.

У безпружинних матрацах лінійки використовується технологія "Ultra Comfort", в якій для досягнення максимального комфорту використовують кілька настилочних матеріалів з різними характеристиками.

У деяких моделях реалізована філософія "Eco Pure", відповідно до якої використовуються тільки природні матеріали та безклеєве з'єднання шарів за допомогою глибокої прошивки.

У цьому розділі ви можете вибрати та купити ортопедичний матрац будь-якої жорсткості, односпальний або двоспальний, пружинний або безпружинний. Всі представлені моделі виготовлені з використанням інноваційних технологій, пройшли перевірку відповідності вимогам якості, мають відповідні сертифікати.