Матраци Neolux

Знайдено: 1 - 24 серед 30 товарів
7 298грн
5 109грн

13 692грн

9 548грн
7 638грн

7 878грн

8 915грн

17 417грн

5 418грн

6 300грн

8 028грн

5 019грн

5 235грн

10 910грн

7 120грн

15 455грн

11 558грн

9 148грн

13 690грн

7 099грн

6 049грн

14 074грн

9 233грн
6 463грн

8 050грн

5 104грн

7 170грн
5 736грн

Купити матрац Неолюкс у Києві

Матраси Neoflex неодмінно стануть гідним атрибутом у Вашій спальні, який асоціюватиметься з комфортним, міцним та солодким сном.

Сон – це природне біологічне явище, яке займає близько третини життя середньостатистичної людини та потребує відповідального підходу до організації цього процесу. Для повноцінного відпочинку та збереження здоров'я опорно-рухового апарату необхідно приділити особливу увагу придбанню спальних аксесуарів, а особливо матрацу.

Як одним із найпотужніших українських виробників групи товарів для сну, харківська ТМ Неолюкс (Neolux) має не лише величезний досвід, але також бездоганну репутацію та довіру споживачів. Зосередивши в руках весь цикл виробництва спальних аксесуарів, фабрика займає лідируючі позиції на конкурентному ринку України та країн СНД. Кваліфіковані спеціалісти компанії самі розробляють та вдосконалюють кожну модель, оснащуючи високоякісними комплектуючими елементами власного виготовлення. Непорушним правилом бренду є випуск сучасної продукції першокласної якості, тому всі співробітники систематично вдосконалюють професійні навички, що дозволяє безперервно підвищувати стандарт якості. У прагненні виробляти продукцію, що повністю відповідає технічним та естетичним вимогам клієнта, компанією проводиться регулярний моніторинг споживчих потреб з метою точного розуміння попиту аудиторії.

Однією з головних особливостей усіх виробів ТМ Неолюкс є екологічна безпека, підтверджена експертними сертифікатами європейської системи якості ISO 9001 та OEKOTEX STANDART. Залучення до виробництва зарубіжних фахівців дозволяє створювати інноваційні та революційні моделі матраців, які не мають аналогів на українському ринку. Але готову продукцію відрізняє не тільки унікальність, вона характеризується довговічністю експлуатації, стійкістю до зношування та деформації, практичністю, функціональністю та красою. До речі, презентабельний зовнішній вигляд - ексклюзивні розробки дизайнерів бренду, які намагаються поєднати комфорт, надійність та вишуканість.

Технології матраців Неолюкс

Компанія «Neolux» використовує універсальні технології нового покоління та своєчасно впроваджує у робочий процес інноваційні напрацювання зарубіжних партнерів. Так, вона пропонує своїм покупцям матраци з новітньою системою аерування нового покоління 3D AEROSYSTEM, яка максимально збільшує повітропроникність та гігроскопічність виробів, дозволяючи створювати оптимальний мікроклімат на поверхні. А використання унікальної технології скріплення всіх шарів матраца шляхом термосплавлення «Hot melt» дозволило вивести безпеку виробів нового рівня. У широкому асортименті виробника також можна знайти моделі, доповнені різними ефектами та технологіями, що підвищують комфорт, практичність та термін служби матраців. Особливу увагу варто звернути на тканини, що використовуються для пошиття чохлів матраців, кожна з яких красива та міцна, невибаглива у догляді, забезпечує м'якість та зручність спальної поверхні.

Замовити матрац Neolux зараз – Ваше вірне рішення

У всіх матрацах Neolux дотримується оптимальне співвідношення якості, функціональності та ортопедичної ефективності, але при цьому ціна формується з метою доступності для українських покупців.

Многолітній досвід роботи та тисячі вдячних клієнтів – ось головний показник професійної зрілості компанії – головного дистриб'ютора ортопедичної продукції в Україні та далеко за її межами. Ортопедичні матраци Неолюкс стануть Вашим вірним та незамінним супутником на шляху до здорового та міцного сну!