Матраци Neoflex

Знайдено: 1 - 10 серед 10 товарів
6 639грн

6 516грн

13 709грн

8 505грн

6 469грн

11 580грн

6 322грн

14 595грн

11 196грн

11 298грн

Купити безпружинний матрац Neoflex у Києві

Neoflex – це серія унікальних високотехнологічних безпружинних матраців, що характеризуються високою ортопедичною ефективністю. Їх головною відмінністю є вакуумна упаковка, що герметично покриває новий виріб, що служить гігієнічним захистом і забезпечує ідеальну чистоту продукції. Вакуумна упаковка також є своєрідною гарантією справжності та оригінальності виробу.

Здоровий сон з Neoflex

Як часто Ви помічали, що працездатність протягом дня безпосередньо залежить від якості та кількості сну? Як часто скаржилися на біль у шиї та спині після відпочинку на старому матраці чи незручному дивані? У переважній більшості випадків відчуття недосипання, млявість, поганий настрій, ліньки і апатія, а також дискомфорт в області спини та ломота в тілі – ndash; це наслідки неповноцінного та незручного сну.

Ортопедичний матрац Neoflex, грамотно підібраний під індивідуальні параметри та вимоги, є єдиним вирішенням проблеми неякісного відпочинку. Одного разу зробивши вибір на користь якісного матраца, Ваш сон десятки років приноситиме лише позитивні емоції та заряд енергії, що бракує.

Безпружинні матраци Неофлекс допомогли тисячам клієнтів знайти міцний сон і зберегти здоров'я опорно-рухового апарату. Виробник - Фабрика Neolux - наголошує на нові технології, інноваційні розробки, високоякісні та безпечні матеріали, не нехтуючи комфортом і практичністю, що дозволило надійно закріпитися на провідних позиціях ринку України, Європи та країн СНД.

Використовуючи весь технологічний потенціал підприємства, фахівці компанії створюють першокласну продукцію, яка неодноразово відзначена знаками якості у своїй галузі. Популярність ортопедичних матраців Неофлекс серед широкого споживача говорить про незмінно високий стандарт виробів та продуктивну маркетингову політику. Матраци приємно радують покупців широким асортиментом та доступними цінами.

Матрас Neoflex - універсальний секрет бадьорості

Унікальні за своєю структурою та функціоналом матраци у вакуумній упаковці Neoflex відрізняються оригінальним зовнішнім виглядом і є туго скрученим рулоном. Вакуумна упаковка ліквідує ймовірність забруднення виробу та захищає його від пошкоджень під час зберігання та транспортування.

Скручування матраца досягається за рахунок відсутності стандартної пружинної основи, а також високоеластичного внутрішнього наповнення. Після розпакування матрац гарантовано набуває звичної для нас форми через 6-12 годин.

Величезний вибір характеристик у лінійці Neoflex досягається завдяки різноманітним комбінаціям наповнювачів, що відрізняються пружністю, гнучкістю, витривалістю та унікальними особливостями. Однією з незаперечних переваг даних матраців є екологічність, тому що при виготовленні продукції не використовуються клеючі речовини на хімічній основі. З'єднання окремих елементів відбувається за безпечною технологією «Hotmelt» шляхом впливу високих температур, завдяки яким утворюються надміцні шви.

Матраси Neoflex неодмінно стануть гідним атрибутом у Вашій спальні, і асоціюватимуться з комфортним, міцним та солодким сном.