Матраци Naturelle

Знайдено: 0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Облаштування правильного спального місця є одним із найголовніших завдань у спальній кімнаті. Саме від того як ви продумаєте цей момент залежить ваше самопочуття та стан опорно-рухового апарату та інших систем організму. Матраци Matroluxe Naturelle представлені в дуже широкому асортименті і серед них ви обов'язково зможете вибрати ідеальний варіант для себе та своїх близьких.

Грунтуючись на особистих уподобаннях або рекомендаціях лікаря ортопеда, ви можете вибрати для себе відповідний варіант. Серія Naturelle розроблена на основі натуральних матеріалів і є біологічно чистою та безпечною для дітей та дорослих.

В основі всіх матраців Матролюкс Натурель пружинні блоки Smart Spring. Кожна із пружин поміщена в окремий чохол і не взаємодіє з іншими, що позбавляє скрипів. Пружинні блоки всіх моделей розділені на 7 різних областей жорсткості. Це досягається за рахунок різної кількості витків у пружині. Дві зони Medium Zone мають середній рівень пружності та розраховані на область голови та шиї та нижньої частини ніг. Soft Zone для плечей, колін та гомілок, вона має знижений рівень жорсткості, щоб мінімізувати зворотний вплив при навантаженнях та повністю виключити здавлювання кровоносних судин та нервових закінчень. Hard Zone та Extra Zone – це області з максимальною підтримкою для тіла, яка потрібна опорно-руховому апарату людини в області стегон.

Очевидно, що матраци Matroluxe Naturelle гарантують вам комфортні умови для сну і здатні забезпечити правильне положення хребта незалежно від вашої улюбленої пози.

Окрім пружинного блоку матраци Натурель мають м'які наповнювачі: піна OxigеnFoam (насичена киснем пружна піна), еластичний шар Memory Flax, який запам'ятовує та повторює контури тіла людини, CocoFiber – природний матеріал на основі оброблених волокон кокосу, BioLatex – натуральний латекс, який пройшов технологічну обробку.

Всі матеріали проходять суворі перевірки та тестування. Ви можете бути впевнені в їх якості та тривалому терміні служби. Також усі складові є і гіпоалергенними.