Матраци Neolux Kids

Знайдено: 1 - 6 серед 6 товарів
2 278грн

4 050грн

6 335грн

3 969грн

7 492грн

3 497грн

Neolux Kids - це колекція сертифікованих ортопедичних матраців, створених з винятковою турботою для здорового дитячого сну. Фабрика Neolux, що веде на українському ринку матраців, використовує для створення своєї продукції європейське обладнання, інноваційні технології та високоякісні матеріали. Щоб покупець був упевнений у справжності матраца та його повній відповідності до заявлених характеристик використовується багаторівнева система захисту від підробок.

Серія Neolux Kids складається із 7 різних моделей. Матраци відрізняються рівнями жорсткості сторін: м'які, середні, підвищеної жорсткості та комбіновані. Незважаючи на порівняно невеликий асортимент, кожен з батьків зможе підібрати дитячий матрац необхідних параметрів і характеристик.

Всі матеріали використані у дитячих матрацах проходять ретельний лабораторний аналіз. Після отримання необхідних дозволів та сертифікатів, що підтверджують їх гігієнічність, екологічну безпеку та відсутність шкідливого впливу на дитину, матеріали допускаються до виробництва. Виробник наголошує на наповнювачах природного походження (кокосова койра, латекс, овеча вовна, бавовна), або використовує нетоксичні синтетичні матеріали з гіпоалергенними та антибактеріальними властивостями.

Однією з переваг лінійки матраців Neolux Kids є застосування особливої технології скріплення всіх шарів настилу. Фабрика Neolux єдина в Україні, хто використовує екологічно чисту та нешкідливу систему скріплення настилочних матеріалів Hotmelt, яка повністю відповідає всім європейським та світовим стандартам.

Щоб малюкові було затишно спати на будь-якому з матраців серії Neolux Kids, як матеріали для пошиття чохлів використані найкращі трикотажні тканини. Ніжні, м'які та добре пропускають повітря, ці тканини приємні на дотик і не дратуватимуть чутливу дитячу шкіру. Для збільшення комфорту усі чохли оснащені ефектом Зима/Літо, що дозволяє регулювати температурний режим спальної поверхні. У деяких матрацах додатково використано систему підвищення природної вентиляції - 3D Aerosystem. Вона повністю виключає скупчення пилу та неприємних запахів, а також сприяє швидкому відведенню вологи.

Правильно організувати своїй дитині спальне місце – це головне завдання кожного з батьків. До вибору матраца слід підходити вкрай обережно та виважено. Фабрика з багаторічним досвідом Neolux знає, як допомогти, пропонуючи першокласні зразки дитячих ортопедичних матраців, рекомендовані лікарями-ортопедами. Купити матрац Neolux Kids – означає зробити правильний вибір і подбати не тільки про здоров'я хребта, але також про його гарний настрій та бадьорість після пробудження.