Дитячі матраци Herbalis Kids

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари
2 250грн
Немає в наявност

1 499грн
Немає в наявност

4 268грн
Немає в наявност

2 250грн
Немає в наявност

Herbalis Kids - ніжна турбота з перших днів

Herbalis KIDS - серія дитячих матраців, розроблена для дітей починаючи з перших днів життя. У серії 6 моделей, розрахованих на різні вікові сегменти – 4 моделі для найменших (від 0 до 4-х років), і дві, спеціально розроблені для дітей від 4-х років і старше, з урахуванням специфіки організму, що зростає і формується.

Будь-яка хвилинка нового життя після народження дитини наповнена розвитком та зростанням. Дбайливі батьки прагнуть зробити буквально все для того, щоб дитина була здорова. Прекрасне рішення для цього – купити дитячий матрац Herbalis Kids. Спочатку поклавши якісний матрац на ліжко дитини, Ви в подальшому уникаєте багатьох захворювань, серед яких – ndash; сколіоз.

Herbalis Kids – прогресивні інноваційні рішення для здоров'я Вашого малюка

Якщо Ви купуєте дитячий матрац Herbalis Kids у Києві, Вам гарантовано спокійний сон Вашого малюка. Ви запитаєте, а що із жорсткістю? Звісно, ​​тут знайшлося місце і їй! При цьому ця жорсткість матиме оптимальні параметри. Найчастіше, дитину може турбувати мимовільне перевертання на животик. Дане положення передбачає зіткнення особи з поверхнею спального простору, що може утруднити дихання. Отже, вибираючи матрац для дитячого ліжечка, використовується максимально безпечний матеріал, який не завдасть шкоди дитині.

Якщо Ви вибираєте Herbalis Kids, то отримуєте приклад впровадження інноваційних технологій та технічних рішень, які поєднують у собі всі рекомендації для правильного розвитку всього організму дитини, та побажання, виражені батьками, дітям яких вже пощастило відчути всю красу цієї серії. Ставлячись до категорії матраців «А»-класу, створена спеціально для малюків, продукція відрізняється підвищеними вимогами комфорту та безпеки, які вже з перших років життя закладають у дитині правильний розвиток хребта.

Запропонована нами ціна є найбільш прийнятною для всього українського ринку. Так що з нами Вам вдасться підібрати якісний матрац для дитини будь-якого віку. з перших хвилин життя до 4 років і для віку від 4 до 16 років.

Ми в Matraslux.ua – піклуємося про зростання та розвиток дитини разом з Вами!

Матраци для дітей Herbalis Kids серія Baby Comfort

Розвиток і зростання дитини починається з перших днів життя, і природно більшу частину часу ваше маля спить, тому матрацик повинен бути якісним адже від цього залежить його здоров'я. Іноді малюк неспокійно спить, і однією з можливих причин такого явища може бути мимовільне перевертання на животик. Обличчя дитини виявляється притисненим до матраца. Якщо м'який матрац це ускладнить дихання. Лікарі рекомендують використовувати для дітей у міру жорсткі дитячі матраци, щоб покращити сон. Щоб забезпечити спокійний і безтурботний сон на комфортній поверхні, дитячі матраци Herbalis Kids серії Baby Comfort виробляються з якісних гіпоалергенних матеріалів вищої якості, які гарантують оптимальну підтримку хребту малюка, що розвивається.

Дитячі матраци Herbalis Kids серія Active Baby

Для дітей шкільного та дошкільного віку, була спеціально розроблена серія Active Baby. У віці від 4 до 16 років активно формується постава і розвивається опорно-руховий апарат. Гіперактивність дітей у цьому періоді призводить до підвищеного навантаження на хребет та кістково-м'язову систему. Для повноцінного, здорового сну, і щоб уникнути розвитку захворювань хребта, дитячий матрац повинен підтримувати хребет в анатомічно правильному положенні, і бути місцем комфортного відпочинку.

Матеріали, що застосовуються у виробництві

Пружинний блок "Боннель" складається з біконуснух п'ятивиткових пружин, вони з'єднуються між собою спіралеподібним дротом. Такий блок має прогресивну жорсткість: що більше навантаження, то більше протидія стиску. Матрац з пружинним блоком "Боннель" має оптимальну підтримку хребта і рівномірно розподіляє вагу людини по поверхні, забезпечуючи анатомічний ефект.

Незалежний пружинний блок "Pocket Spring" складається з пружин бочкоподібної форми. Кожна пружина, що попередньо стискається на 20%, зашивається в матер'яний чохол і з'єднується з іншими. Пружини у блоці не взаємодіють, працюють самостійно, незалежно від інших. Таким чином досягається точковий розподіл ваги по поверхні матраца та масажний ефект.

Чохол "Sleep Fresh" виготовляється з міцного бельгійського стрейчу з високим вмістом волокон натурального походження. Непромокання підкріплена відмінною вентильованістю. Такий чохол не пропускає вологу всередину матраца, гарантує 100% захист і чистоту, а також м'яку текстуру.

Льон - не допускає розмноження мікробів! Є екологічно чистим матеріалом, природним антисептиком. Лляний прошарок досить швидко поглине краплинну вологу і так само швидко випарує її назовні. У зимовий час льон зберігає тепло, а в літню спеку залишається на 3-4 градуси прохолодніше, ніж температура в кімнаті. На підставі медичних досліджень можна стверджувати, що льон сприяє зниженню простудних захворювань, зменшенню втоми організму та інтенсивному кровообігу.

Інноваційна піна Naturfoam - здатна витримувати сильні та тривалі навантаження. Naturfoam належить до сімейства нових пінополіуретанів, в основі яких натуральні компоненти з інноваційними властивостями. Цей матеріал абсолютно гіпоалергенний, не накопичує вологу всередині матраца, є нетоксичним та екологічно чистим.

Кокосове волокно - абсолютно натуральний, гіпоалергенний матеріал, що в природних умовах видобувається зі шкірки кокосового горіха. У виробництві матраців застосовують плити з кокосової койри. Такий прошарок гантує, що поверхня буде досить пружною і довгі роки збереже свої властивості. Латексація кокосових волокон надає матрацу приємної амортизації. Цей матеріал чудово "дихає", підтримує комфортний мікроклімат і збільшує термін експлуатації матраца.

Перфорований латекс у складі дитячого матраца чудово пропускає всередину повітряні маси. Екологічність та стійкість даного матеріалу до впливу довкілля залишають конкурентів позаду. Латекс - натуральний матеріал, що видобувається у природному середовищі із соку каучукового дерева "Гевеї". Після спінювання він приймає комірчасту структуру в якій мільйони бульбашок наповнені повітрям.