Матраци Evolution

Знайдено: 1 - 6 серед 6 товарів
10 035грн
6 021грн

10 581грн

13 601грн
6 801грн

9 722грн

9 330грн

7 697грн
Немає в наявност

Матраци Evolution - для найвибагливіших

Купити матрац Evolution Сучасні матраци нового покоління, які відрізняються новітніми технологіями та інноваційними наповнювачами. У виробництві матраців Evolution (Еволюшн) застосовуються виключно гіпоалергенні, екологічно чисті матеріали. Однією з особливостей цієї колекції є чохол, що знімається, з системою Thermo Balance. Ця система стабілізує перепади температури під час сну. Нові, зональні пружинні блоки гарантують правильну підтримку хребта. Латекс Clima Cell, матеріал Memory Foam, піна Ergoflex та кокосова койра Politex – це інноваційне покоління настилів, розроблених із турботою про кожного з нас. Високотехнологічні сполуки, натуральні та синтетичні волокна, це те, що забезпечує оптимальний мікроклімат та пружність у матрацах «Evolution».

Ортопедичні матраци Evolution виготовляються компанією "ЕММ" - це одне з найбільших підприємств, що охоплює всі регіони України та країни ближнього Зарубіжжя. З'явившись на світ у липні 2006 року, компанія пройшла величезний шлях від невеликого цеху до створення сучасної фабрики, оснащеної сучасним обладнанням провідних виробників країн Європи та США. Унікальність підприємства у тому, що його пропонує повний цикл виробництва. Матраци Evolution відрізняють високу технологічність виготовлення, що забезпечує їх незмінно високу якість.

Купити матраци Evolution можна у нашому інтернет магазині, за найнижчою ціною. MatrasLux.com.ua є офіційним представником компанії "ЕММ".

evolution зі знімним чохлом Система Thermo Balance - прийшла зміну ефекту " Зима-Літо " . Чохол матраца прошитий особливим кліматом, який забезпечує комфортний мікроклімат під час сну, як у зимовий так і влітку. У складі клімаволокна є високоеластичні, порожнисті кліматичні волокна, які регулюють термобаланс і стабілізують температуру на поверхні матраців Evolution.

блок незалежних пружин Anatomic Multy Zone 7 - система незалежних пружин, в якій передбачено сім зон різної жорсткості, кожна з яких відповідає за свою ділянку тіла людини. Зона голови забезпечує оптимальну підтримку шийного відділу. Зона плечей та верхньої ділянки спини анатомічно правильно повторює вигини. Зона нижньої ділянки спини запобігає больовим відчуттям в ділянці попереку. Тазостегнова зона гарантує підтримку і не створює дискомфорту під час перевертання уві сні. Зона колін забезпечує зручне положення. Зона гомілки та зона щаблів покращують кровообіг, знижують напругу в м'язах.

У незалежному пружинному блоці кожна пружина захована в міцній матерчатій кишені, завдяки такій конструкції матраци Evolution можуть максимально точно повторювати форму тіла людини, що лежить на ньому, точково розподіляючи навантаження, забезпечуючи при цьому індивідуальний підхід до різних ділянок тіла.

матрац із незалежними пружинами Anatomic Multy Zone 5 - багаторівнева інноваційна система незалежних пружин. Цей пружинний блок поділено на п'ять зон різної жорсткості. Стиснення пружин різної висоти забезпечує різну пружність та жорсткість у заданих зонах. Зона голови, плечей та верхньої ділянки спини: забезпечує правильне положення хребта під час сну чи відпочинку. Зона нижньої ділянки спини виключає біль у ділянці попереку. Тазостегнова зона надає оптимальну підтримку даної ділянки та дозволяє безперешкодно перевертатися. Зона колін гарантує комфортне становище. Зона гомілки та ступнів створює комфорт у цій зоні, сприяє повному розслабленню м'язів та покращеному кровообігу.

матрац evolution з меморі Матеріал Меморі або як його іноді називають - комірки з пам'яттю, реагують на вагу сплячої людини і температуру її тіла. У місцях щільного зіткнення матеріал меморі розм'якшується і ідеально повторює вигини і контури тіла. Осередки з «пам'яттю» практично вдвічі знижують тиск на особливо чутливих ділянках тіла: голова, плечі, стегна, коліна, ступні. Меморі допомагає розподіляти вагу людини на всій поверхні матраца.

латексний матрац Латекс Clima Cell - гіпоалергенний, абсолютно натуральний матеріал, який видобувають у природних умовах із екстракту соку каучукових дерев (Гевея). У процесі обробки структура латексу стає схожою на бульбашки повітря. М'яка поверхня латексу гарантує чудовий комфорт. Латекс забезпечує вентиляцію повітря всередині матраца та масажний ефект. Матрац Evolution на основі перфорованого латексного блоку – чудовий вибір для тих, хто любить м'яке ложе. Цей матеріал зберігає якість протягом тривалого часу.

наповнювач матраца evolution Матеріал Ergoflex штучний замінник латексу. Довговічна піна з масою корисних властивостей: не піддається гниття, не накопичує вологу, не електризується. Мікрокориста структура матеріалу Ergoflex рівномірно розподіляє навантаження по поверхні матраца, тим самим покращуючи кровообіг у судинах. За рахунок сучасних властивостей цей гіпоалергенний матеріал є довговічним і нетоксичним.

чохол матраца зі стрейчу Знімний чохол матраца - виготовляється із щільного стрейчу бельгійського виробництва, де міститься велика кількість натуральних волокон. Дана ткати добре абсорбує та поглинає вологу. М'яка на дотик і стійка до деформації, чудово вентилюється та забезпечує повітрям внутрішні шари. Чохол просочений антибактеріальним просоченням нового покоління - Ultra Fresh Silpure. У ній використовуються унікальні властивості срібла. Тканина збагачує мікроелементами та перешкоджає появі шкідливих мікроорганізмів. Всі чохли матраців Evolution - знімні.

як чистити матрац Evolution Рекомендації по догляду за чохлом, що знімається. Чохол матраца Evolution можна прати в пральній машині в делікатному режимі при температурі не більше 30°C з великою кількістю води. Швидке полоскання за низьких обертів пральної машинки. Забороняється застосовувати засоби до складу яких входить відбілювач (хлор). Забороняється прасування чохла. Сухе чищення тільки бензином, вуглеводнем, монофтортрихлорметаном та хлорним етиленом. Делікатний віджимання після прання. Механічна обробка – мінімальна.

наповнювач матраца evolution кокос Кокосова койра - це гіпоалергенний натуральний матеріал, що в природних умовах одержується зі шкірки горіха кокосової пальми. Волокна пресуються в плити і застосовуються у виробництві матраців як настил, що надає жорсткість. Кокосова койра не гниє, зберігає свої початкові якості довгі роки. Кокос, що росте в сонячних краях, накопичує величезний запас енергії і поступово віддає її людині в процесі експлуатації.

міцний матрац evolution Кокос Politex - це кокосова койра, яка шляхом армування з'єднана з сіткою з поліестерового матеріалу. Ця технологія є єдиною в Україні. Ця інноваційна технологія дозволяє збільшити термін служби ортопедичного матраца на 20%. Вона покращує підтримку спини під час сну, анатомічні та ортопедичні властивості, а також міцність виробу.

Зазирнувши до нашого інтернет магазину, Ви зможете знайти всілякі матраци Evolution на свій смак. Ми впевнені, що асортимент продукції, який пропонує наш магазин Matraslux, надає можливість покупцеві обрати оптимальний для нього товар з необхідними характеристиками, а широкий діапазон цін дозволить зробити раціональний вибір відповідно до Ваших можливостей.