Матраци Come-for

Знайдено: 1 - 5 серед 5 товарів
4 381грн

3 992грн

4 380грн

6 190грн

4 692грн

Матраси Come-For - більше ніж сон!

Come-For - це ортопедичні матраци, представлені у різноманітності стилів, моделей, розмірів та наповнювачів на будь-який смак, розумна цінова політика, мінімальні терміни виготовлення, контроль якості на кожному етапі виробництва.

Крім того, компанія "Ком-Фор" є однією з небагатьох вітчизняних компаній, яка займається виробництвом пружинних блоків Bonnel, Pocket spring та Multipocket. Сучасні технології виробництва, високоякісні екологічно чисті матеріали, комплектуючі та обладнання провідних компаній світу надають можливість компанії "Ком-Фор" випускати ортопедичні матраци, що не поступається якістю світовим торговим маркам. Маючи низку переваг матраци Come - For при цьому мають досить демократичні ціни, що, у свою чергу, дає можливість набувати матраци широкому колу споживачів, а здатність задовольняти їх усілякі вимоги виводить матраци Come - For на лідерські позиції у своєму секторі ринку.

>

Мабуть, не знайдеться жодної сучасної людини, якої б не відвідували думки про якість свого сну, безпеки і, звичайно, її дії, що відновлює сили. У нашому інтернет-магазині "Matraslux.com.ua" Ви зможете купити матрац Come-For в Україні і тим самим гарантувати здоров'я всього свого організму. Саме ми пропонуємо користувачеві не тільки наймодніші матраци, але й найактуальнішу продукцію для здоров'я Вас та Вашої родини.

Справжні матраци Come-For ціна яких у нашому магазині дуже демократична, мають найвищу категорію якості. Таких результатів вдалося досягти завдяки використанню виробником власних інноваційних ліній та регулярної модернізації обладнання для виготовлення матраців. Сьогодні продукція ТМ "Ком Фор" затребувана вже не лише серед користувачів України, а й серед споживачів зарубіжжя.

Наш каталог дозволить Вам замовити матрац Come-For, який відповідатиме конкретно Вашим побажанням та відповідатиме міжнародним вимогам: асортимент дозволяє підібрати безпружинну основу для комфортного сну, блоки незалежних та залежних один від одного пружин і т.д. Матраци від даної торгової марки будь-якого типу мають високі характеристики безпеки та міцності, що робить їх надійними помічниками для кожного з нас у питаннях турботи про себе та свій організм.

На сьогоднішній день ціна матраца Come-For в Україні залежить саме від типу матраца. Вкладаючи кошти в ортопедичний матрац від "Ком Фор", Ви "спонсуєте" здоровий спосіб життя, що гарантує Вам довголіття. Матраци, що мають ортопедичну основу, як жодна інша продукція, здатні забезпечити безтурботність та зручність сну в кожну його хвилину. Повторюючи контури кожної людини, такий матрац розподілити вагу по всій площі, що дозволить м'язам максимально розслабитися та відпочити.

Шукаєте, де вартість матраца Come-For буде оптимальною? Тоді замовляйте у нас продукцію! Наші фахівці готові допомогти Вам з вибором відповідного виробу, тип якого дозволить Вам забезпечити комфорт, зручність та здоров'я кожної хвилини сну.

Ортопедичні атраси Come-For

Матраци Come-For представлені на вітчизняному ринку компанією "Ком Фор", основними принципами роботи якої є професійний рівень виробництва, висока якість продукції, застосування натуральних та сертифікованих наповнювачів, а також турбота про здоровий сон. своїх споживачів. Створюючи матраци Come-For компанія одним із пріоритетних напрямків у виробництві вважає залучення до співпраці фахівців у галузі ортопедії.

Всі представлені в асортименті ТМ "Ком Фор" матраци вирізняються високим рівнем якості виконання. Завдяки власним виробничим лініям та постійним інвестиціям у новітнє обладнання матраци Come - For стали широко відомі не тільки в Україні, а й за її межами.

З чого виготовлені матраци Come-For?

Одним із найважливіших факторів, який суттєво впливає на споживчі властивості та довговічність матраца є те, чим він наповнений. При виробництві матраци Come-For комплектуються лише високоякісними, безпечними для здоров'я людини матеріалами. Матраци Come - For можуть містити різні види настилкових матеріалів, натурального та штучного походження, такі як: кокосова койра, вовна, бавовна, латекс, тверда і м'яка повсть, різні види пін, піна Memory. Матраци Come-For наповнені латексом - це м'які, еластичні та довговічні матраци, особливістю яких є спеціальний перфорований латекс, що забезпечує високий анатомічний та "дихаючий" ефект. Ще один популярний матеріал наповнення - кокосова койра, це природний, екологічно чистий наповнювач, матрац Come-For з койрою досить жорсткий і довговічний, що має чудові ортопедичні властивості. Природні наповнювачі, які забезпечують матраци Come-For спеціальним ефектом "зима-літо" - це натуральна вовна та бавовняна вата. Ці матеріали здатні утримувати тепло в холодну пору року і дарувати прохолоду влітку, відмінно вбирають вологу, мають антистатичні властивості, забезпечують хорошу атмосферу для міцного і комфортного сну. Memory - дивовижний за своїми властивостями синтетичний матеріал, створений за допомогою новітніх технологій, в'язкий і еластичний, оскільки основною перевагою цього наповнювача є здатність запам'ятовувати форму тіла людини, його ще називають матеріалом з ефектом пам'яті. Купуючи матрац Come - For з memory знайте, що відтепер якість Вашого сну буде на порядок вищою.

Матраци Ком Фор на пружинному блоці.

На те, наскільки буде комфортним і довговічним матрац Come - For безпосередньо впливають пружинні блоки.

При виробництві "Ком Фор" застосовуються такі види пружинних блоків:
Пружинний блок Bonnel. Пружинна система, окремі пружини якої (у формі пісочного годинника), пов'язані між собою міцним сталевим дротом, під час сну ця конструкція спеціальним чином підтримує тіло людини. Одна з характерних рис цього блоку пружин - великі навантаження: до 180 кг на 1 кв. м. Матраци Come - For на основі пружинного блоку Bonnel мають підвищену надійність і виражений ортопедичний ефект.

Блок незалежних пружин Pocket spring. На відміну від пружинної системи BONNEL, кожна пружина Pocket spring зашита в окремий щільний мішечок, що пов'язані між собою. Завдяки цьому кожна із пружин незалежно один від одного приймає на себе частину загального навантаження, що наділяє матрац Come - For високим рівнем комфорту та сприяє повноцінному відпочинку.

Зонований пружинний блок. Покращений пружинний блок Pocket Spring із п'ятьма зонами жорсткості. Виділення цих зон здійснюється за рахунок збільшення діаметра дроту при виготовленні пружин, їх продумане розміщення для анатомічного розподілу навантаження по всій поверхні матраца.

Блок незалежних пружин Multipocket. Це велика кількість пружин у "мішочках" особливого малого діаметру, незалежних один від одного і пов'язаних один з одним посередині. Матраци Come-For на основі Multipocket створюють неймовірно комфортні умови для сну, такі матраци наче повторять усі контури вашого тіла. Більш того, матраци Come-For Multipocket мають високу зносостійкість і довговічність.
Для попередження деформації країв по периметру всі матраци Come - For на пружинних блоках укріплені особливою конструкцією з пінополіуретану - єврокаркасом.

Безпружинні матраци Ком Фор. Дані матраци містять в якості основи спеціальний пружний шар, що складається з здвоєного пінополіуретану. Безпружинні матраци Come - For здатні суттєво зменшувати тиск на хребет, стимулюють кровообіг та витримують великі навантаження.

Матраси Come-For та їх особливості

Для комфортного сну особливе значення має чисте та свіже повітря у приміщенні, але матраци – це єдиний предмет побуту, який досить важко провітрити та просушити. Щоб вирішити цю проблему, компанія пропонує ортопедичні матраци з унікальними системами вентиляції - аераторами, які забезпечують вільну циркуляцію повітря в бічних частинах матраца. Завдяки чому матрац Come-For не накопичує пил та алергени протягом усього терміну експлуатації.

Якість та склад чохольних тканин відіграє далеко не останню роль при виборі ортопедичних матраців. Матрац Come - For зачіхається лише високоякісними натуральними матеріалами виробництва провідних компаній світу. Жаккард та трикотаж – це одні з найпопулярніших видів чохольних матеріалів, міцні та екологічно чисті, наділяють матрац Come – For особливими гігроскопічними, антистатичними та гіпоалергенними характеристиками. Унікальна розробка ТМ "Ком Фор" - матраци Come-For оббиті спеціальними чохлами з просоченням SANITIZED, що має яскраво виражені антимікробні та бактеріостатичні властивості. Матраци Come - For з оббивкою SANITIZED мають ряд переваг: це і захист від неприємних запахів, від бактерій, кліщів, від плісняви, крім того матрац Come-For має стійкий ефект комфорту та свіжості.
Звернувшись в інтернет магазин матраців Come - For ви полегшите собі завдання вибору та купівлі нового матраца. Купуючи матрац Come-For пам'ятайте, що ці матраци будуть служити вам протягом багатьох років, даруючи комфорт, здоров'я та міцний сон. Приємним подивом для вас буде те, що доставка матраців буде абсолютно безкоштовною.