Ортопедичнi матраци Butterfly

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари
9 662грн
7 150грн

7 928грн

8 176грн

10 282грн

За останній час прогрес у галузі виробництва ортопедичних матраців зробив крок вперед, доказом цього є матраци Matroluxe Butterfly. Це інноваційні матраци, які розроблені за передовими технологіями, щоб зробити ваш сон правильним та комфортним. Вони являють собою оптимальне поєднання анатомічних та ортопедичних характеристик. Якість за чудовою ціною.

Особливістю є інноваційна система підтримки "Butterfly", яка розташовується на боковинах матраца, а також спеціальна кутова система підтримки. Матролюкс Батерфляй допоможе вам повністю розслабитися під час сну, що так необхідно для відновлення організму. Залежно від обраної моделі конструкції можуть бути пружини Боннель або Pocket Spring. Зверніть увагу, що не залежно від типу пружинних елементів матраци мають посилення по кутах, що гарантує міцність та збереження їхньої функціональності на довгі роки.

Для оптимальної підтримки тіла у правильному положенні матраци оснащені такими настилами: Memory Foam, Oxigen Foam, Organic Latex, Termofiber, кокосова койра. Кожен із цих шарів має функції, спрямовані на забезпечення правильного положення тіла.

Кожен матрац Butterfly одягнений у чохол із приємної на дотик тканини з підвищеним рівнем міцності. Завдяки глибокій прошивці ви можете бути впевнені, що навіть після багаторічної експлуатації матрац виглядатиме добре і без потертостей. Чохол стійкий до різних механічних пошкоджень. Спеціальна обробка тканини захищає вироби від виникнення небезпечних бактерій.

Зверніть увагу, що всі матраци Matroluxe українського виробництва, що можна вважати гарантією гарної якості. Усі складові матеріали проходять ретельну перевірку та мають усі міжнародні сертифікати. Ви можете без сумніву купити матраци Butterfly, оскільки вони безпечні для дорослих та дітей, а компоненти гіпоалергенні.