Матраци Breckle

Знайдено: 1 - 10 серед 10 товарів
7 650грн

29 474грн

16 986грн

11 799грн

5 110грн

19 148грн

11 076грн

25 654грн

9 211грн

19 149грн

Купити німецькі матраци в Києві

Суворі державні інститути контролю якості припиняють можливу економію за рахунок дешевих, шкідливих та токсичних матеріалів. Німецькі гігієнічні норми та контроль якості набагато жорсткіші, ніж у країнах СНД, і одні з найсуворіших у Європі.

Breckle – це провідний європейський виробник, який протягом 82 років невпинно створює максимально комфортні ортопедичні матраци та аксесуари для сну. Торгова марка Breckle впроваджує в Україні європейську культуру сну та використовує філософію нового підходу до клієнта, доводячи, що ортопедичний матрац – не просто додаток до інтер'єру, а невід'ємний елемент комфортного побуту та здоров'я сучасної людини. Ортопедичні матраци Breckle - це бездоганна німецька якість та традиції виробництва з 1932 року, повний виробничий цикл усієї продукції на фабриках компанії, розташованих на території Німеччини, використання власних інноваційних технологій та новітніх матеріалів, максимальна ортопедичність та анатомічність продукції, а також екологічна безпека, яку гарантують незалежні європейські лабораторії.

Якість з Німеччини

Справжня німецька якість матраців Breckle по праву є гордістю виробника. У Німеччині відмінно розвинена державна система контролю якості, завдяки якій у країні суворо припинено будь-яку можливість виробників заощадити за рахунок використання у складі продукції дешевих, шкідливих та токсичних матеріалів. При цьому німецька система контролю якості та гігієнічні норми вважаються одними з найсуворіших у Європі.

Ортопедичні матраци Breckle відзначені безліччю сертифікатів та відмітних знаків якості за неодноразово присуджувані споживачами та незалежними організаціями перші місця у рейтингу найкращих виробів для сну.

Сертифікат незалежної міжнародної організації LGA


Сертифікат LGA підтверджує, що експлуатаційні характеристики виробу відповідають тим, що заявлені виробником. Сертифікат LGA гарантує відсутність у складі матраців Breckle шкідливих речовин, які негативно впливають на здоров'я людини та навколишнє середовище. LGA – це абсолютно незалежна організація, яка не співпрацює з юридичними та приватними особами. Сертифікат LGA є орієнтиром для європейського покупця, тому що підтверджує відповідність продукту найвищим міжнародним стандартам якості.

Der Blaue Engel - категорія здоров'я та взаємодія з навколишнім середовищем


Der Blaue Engel - найстаріша відзнака екологічної якості в категорії здоров'я та взаємодії з навколишнім середовищем, що діє на території Німеччини з 1978 року. Цей знак підтверджує, що навіть при виробництві матраців Breckle немає негативного впливу на довкілля та гарантує безпеку виробів протягом усього терміну експлуатації.

Medizinisch Getestet


Medizinisch Getestet - знак підтверджує, що текстиль, який використовується у матрацах Breckle, пройшов клінічні дерматологічні тести та гарантує відсутність шкірних подразнень при контакті з матрацом.


Сертифікат біологічної безпеки HOHENSTEINER


Сертифікат біологічної безпеки Інституту HOHENSTEINER - підтверджує протимікробні засоби піни SilverCell.

Oeko-Tex Standard 100 клас 1 - найвибагливіший дитячий клас безпеки


Oko-Tex Standard 100 class 1 (Baby class) - підтверджує відповідність холодної піни матраців Breckle найсуворішому та найвищому стандарту безпеки для дітей. Oko-Tex Standard 100 - знак гарантує відсутність у знімних чохлах матраців Breckle отруйних речовин - пестицидів, барвників, формальдегідів та важких металів.

Stiftung Warentest 1 місце


Перші місця, що неодноразово присуджуються, у споживчому тестуванні матраців у Німеччині. Товари, що беруть участь у тестуванні, купуються анонімно, що виключає фальсифікацію результатів. Тест заснований 1964г. за рішенням Бундестагу Німеччини. Так, наприклад, позначку "Відмінно" було присуджено матрацу Breckle Balance 20 у 2011 році.

Технологія Kaltschaum - холодна піна з відкритими осередками


Остання німецька розробка у виробництві висококласних пінополіуретанів. Технологія холодної піни розроблена як екологічний матеріал. Холодна піна не виділяє шкідливих речовин, має безпечне виробництво.

Холодна піна краще звичайного пінополіуретану тому, що відкриті пори забезпечують хорошу вентиляцію, термін експлуатації збільшений у 2-3 рази, мінімальне просідання (усадка), більш екологічна формула виробництва, повністю виключено виділення шкідливих речовин під час експлуатації, підвищена точкова еластичність ( матрац більш точно повторює контури тіла). Компанія Breckle має власну лабораторію розробки піни. На розробку нової формули зазвичай йде до 2-х років.

Ортопедичні матраци Breckle неодноразово посідали перші місця у незалежному споживчому тестуванні товарів у Німеччині. Продукція, яка бере участь у цьому тестуванні, купується анонімно, що унеможливлює фальсифікацію результатів.

Чотири фабрики компанії BRECKLE GROUP розташовані виключно на території Німеччини та щодня випускають понад 15000 одиниць матраців. Найбільшими замовниками виробника є такі знамениті рітейлери, як IKEA та OTTO. Екологічна безпека продукції підтверджена 6 інститутами якості Європейського Союзу. Матраци Breckle витримують прокат 60000-80000 разів, валом вага якого 140-160 кг, що відповідає 15 рокам експлуатації матраца. Споживчі характеристики матраців Breckle у 20 разів перевищують українські ГОСТи, тому ви скоріше зміните ліжко, аніж високоякісний матрац Breckle. Чохли матраців підлягають пранню в пральній машині при 60 ºС.

Секрети ортопедичних матраців Breckle

Холодна піна з відкритими осередками. При виробництві піни для матраців Breckle пінний матеріал стискають під пресом, завдяки чому пори вибухають та відкривають комірки. Відкриті осередки покращують відведення вологи та вентиляцію матраца.

Кліматфайзер - кожен чохол матраца простібаний спеціальною прокладкою, що покращує відведення вологи.

Стігані чохли - стійкі до звалювання і виключають можливість формування грудок

Знімні чохли - дарують відчуття новизни матраца щоразу після прання. Використання чохлів, що знімаються, дозволяє досягти високих гігієнічних стандартів матраців Breckle. Прання при температурі 60°С - температурі пастеризації молока забезпечує звільнення від плісняви, бактерій та пилових кліщів.

Повітряні канали та додаткові прорізи - для збільшення повітрообміну та для зручного перевертання матраца.

Антибактеріальні та гіпоалергенні матеріали - запобігають розмноженню бактерій, пилового кліща та пліснявих грибків.

Інновації в матрацах Breckle

Tencel (Lyocel) – австрійське целюлозне волокно, отримане з листяних порід дерев. Матеріал у 10 разів міцніший за бавовняну тканину і дуже приємний при контакті зі шкірою.

Medicott - новий нешкідливий метод очищення бавовни, завдяки якому бавовна стає стійкою до появи цвілі, бактерій та пилових кліщів.

Мікрофібра - матеріал відрізняється здатністю вбирати набагато більше води, ніж звичайні тканини. При цьому волога залишається на поверхні волокон. Швидко висихає після прання.

AloeVera - екстракт рослини зменшує пітливість, пом'якшує, заспокоює, зволожує та освіжає шкіру.

SilverCell та SilverProtect - при виготовленні ядра та чохла матраців застосовані унікальні антибактеріальні властивості іонів срібла.

Компанія Breckle має власну лабораторію зі створення піни для матраців. Термін розробки нової формули піни становить до двох років. Унікальні розробки компанії – це піни LLQ, SilverCell, LaPur та остання розробка – холодна піна з відкритими осередками, виконана з висококласних пінополіуретанів за технологією Kaltschaum. Холодна піна – це екологічно чистий матеріал, який не виділяє шкідливих речовин.

    У порівнянні з піною зі звичайного пінополіуретану, холодна піна в матрацах Breckle має такі відмінні переваги:
  • Збільшує термін експлуатації у 2-3 рази;
  • Повністю виключає виділення шкідливих речовин під час експлуатації;
  • Забезпечує відмінну вентиляцію та мінімальну усадку (просідання) матраца;
  • Підвищує точкову еластичність (матрац найточніше повторює контури тіла).

Зонування матраців Breckle дозволило досягти максимального анатомічного та ортопедичного ефекту, завдяки чому матрац гарантує комфорт кожному сантиметру вашого тіла та унеможливлює перевертання уві сні. 5 та 7 зон жорсткості матраца Breckle відповідають кожному відділу вашого хребта, що під час сну забезпечує затишну якісну підтримку та абсолютну розслабленість. Матрац Breckle назавжди дозволить забути, що така м'язова напруга, ломота в суглобах та ранкова розбитість. Також зонування матраца в області голови, плечей, тазу та ніг є дієвою профілактикою артрозів та артритів.

"BRECKLE GROUP" не створює універсальні матраци, тому що ексклюзивна продукція не може бути універсальною. У Німеччині, як і більшості європейських країн, матраци двоспального розміру є рідкістю. Більшість європейців вважають за краще підбирати матрац індивідуально під кожного чоловіка, виходячи з маси його тіла, комплектації та переваг. Такий підхід дозволяє досягти від матраца ідеальної комфортності, максимального ортопедичного ефекту, полегшує догляд за матрацом, прання чохла та прибирання під ліжком. Кожна з 9 унікальних моделей матраців Breckle відповідає індивідуальному набору вимог та гарантує можливість точно знайти справжній німецький матрац, який безумовно коштує своїх грошей!