Матраци Aloe Vera

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари
9 347грн
9 067грн

7 361грн
7 140грн

7 890грн
7 653грн

7 429грн
7 206грн

Ортопедичні Матраци Aloe Vera у Києві

Тканина з Алое віра м'яка і приємна на дотик. Вона дарує неповторне відчуття затишку та спокою, а її властивості зберігаються протягом тривалого часу. Поєднання наповнювачів та пружинного блоку надають матрацу правильну жорсткість та забезпечують неймовірний комфорт та підтримку під час сну.

Пружинний блок Micropocket S1000 - це 1000 пружин на одне спальне місце та новий рівень комфорту. Ще спокійніший і здоровіший сон став можливим завдяки чудовій підтримці матраца та його точної адаптації під рельєфи тіла. Ми досягли такого результату, зменшивши діаметр пружин та збільшивши їх кількість у 2 рази порівняно зі стандартним пружинним блоком.

Поки ви спите екстракт Алое віра піклується про ваше тіло:

  • затримує вологу;
  • насичує організм корисними речовинами;
  • доглядає шкіру;
  • знімає стрес;
  • відновлює сили.

Унікальне наповнення матраца доповнено турецьким трикотажем одного з найбільших у світі виробників Boyteks. Його якість відчувається з першого дотику, а користь проявляється одразу при дії температури тіла.

Пружинний блок Micropocket S1000 підвищує щільність спальної поверхні, рівномірно розподіляє вагу, знімає втому та впевнено занурює вас у сон. Такий матрац зручний як для однієї людини, так і для двох.

Різниця ваги між тими, хто спить на одному матраці, може становити до 40 кг. При цьому жодний ефект «хвилі» або «гамака» не порушить ваш сон.

Подвоивши кількість елементів, ми не тільки створили рішення для найвибагливіших покупців, але й збільшили витривалість матраца, його стійкість до динамічних навантажень та термін експлуатації.