Матраци Adormo

Знайдено: 1 - 13 серед 13 товарів
9 870грн

9 156грн

7 518грн

10 626грн

12 432грн

8 988грн

10 080грн

11 424грн

9 786грн

13 944грн

12 138грн

15 624грн

10 878грн

Матраци adormoВсі, хто прийняв рішення оформити своє спальне місце якнайкраще задаються питанням з чого починається здоровий сон. Слід зазначити, що не існує одного компонента здатного забезпечити комфорт під час відпочинку, але матрац Adormo безперечно відіграє не останню роль. Саме цей предмет спального місця покликаний підтримувати ваше тіло в тому положенні, яке необхідне організму для максимального розслаблення та відпочинку.

Представляємо вашій увазі матраци Adormo. Їх можна купити для себе та своєї родини, щоб подарувати їм частинку своєї турботи та організувати комфортне спальне місце. Слід зазначити, що всі моделі цієї лінійки виробляються на території Європейського Союзу та повною мірою відповідають високим нормам якості визнаних у всьому світі. Використовуючи досвід своїх зарубіжних партнерів, компанія Adormo є одним із найвідоміших виробників холодної пористої піни з поліуретану, яка має широке застосування в галузі виробництва матраців. Осередки цієї піни відкриті, що забезпечує вільний оборот повітря в товщі матраца і перешкоджає скупченню пилу або рідини. Це дуже важливо для підтримки виробу у чистому вигляді та виключення можливості появи бактерій. Саме завдяки цьому всі матраци гіпоалергенні та безпечні навіть для тривалого використання. Купуючи матраци Adormo ви отримуєте гарантію 6 років від виробника, що найкраще свідчить про їхню високу якість і максимальну турботу компанії про своїх споживачів.

Матраси Адормо мають різні рівні жорсткості, що дозволить вибрати варіант, який підходить саме вам, залежно від переваг та стану здоров'я. Ортопедичні властивості дозволяють проводити профілактику захворювання опорно-рухового апарату за їх регулярного використання. Висота матраців так само варіюється від 18 до 25 сантиметрів, що теж є великою перевагою при виборі.

Чохол матраців "Adormo" має високий рівень еластичності та не втрачає своїх властивостей з часом. Всі ми знаємо, як важливо підтримувати матрац у чистоті, а це означає, що в першу чергу потрібно очистити чохол, який найбільше контактує з тілом людини. Для цього вам достатньо розстебнути блискавку, зняти та випрати чохол у пральній машині при температурі не вище 30°С. Тканина чохла добре вентилюється та абсолютно безпечна для людини.

На відміну від громіздких пружинних моделей матраци Adormo можна легко згорнути та прибрати за необхідності. Так само це дуже зручно при переїздах та подорожах. Купити матрац Adormo в Києві треба людям, які цінують якість та комфорт під час сну.